کرونوگراف خودکار آئودمارس پیژه (Audemars Piguet)

حالت مطالعه
چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

کرونوگراف خودکار آئودمارس پیژه رویال اوک آفشور

آئودمارس پیژه (Audemars Piguet) علیرغم مجموعۀ کد 11:59 که در سراسر صنعت ساعت سازی مورح بحث فراوانی قرار گرفته بود، چند ساعت قابل توجه دیگر را در سال 2019 عرضه کرد که بسیاری از آنها در واقع بسط و گسترش خانواده های رویال اوک (Royal Oak) و رویال اوک آفشور (Royal Oak Offshore) این سازنده هستند. از میان این مجموعه های اخیر، سه مدل کرونوگراف خودکار با قاب های سرامیک رنگی و بندهای لاستیکی هماهنگ با رنگ و طرح قاب خودنمایی می کنند.

Audemars Piguet Royal Oak

آئودمارس پیژه استفاده از رنگ های خیره کننده تر را برای سری آفشور که در سال 1993 به عنوان مدل های بزرگ تر و حرفه ای تر رویال اوک عرضه شده بودند، در سال 2017 شروع کرد و این کار را با مدل های «فانکی کالر» و یک طرح نظامی تجربه نمود. مدل های کرونوگراف خودکار رویال اوک آفشور امسال از سرامیک رنگی با تکنولوژی بالا برای قاب، دکمه های کرونوگراف و تاج پیچی استفاده می کند. همانگونه که بسیاری از علاقمندان به ساعت می دانند، سرامیک از استیل سخت تر است، در برابر گرما و خش مقاوم، و ضد آلرژی است، و اضافه کردن رنگ به آن یک فرایند طولانی و پیچیده می باشد. سرامیک قهوه ای شکلاتی که برای قاب هشت ظلعی مدل رزگلد در سری جدید استفاده شده است، برای اولی بار توسط آئودمارس پیژه مورد استفاده قرار گرفته است.

Audemars Piguet Royal Oak

دو مدل دیگر از استیل صیقلی برای قاب هایشان استفاده می کند، با سرامیک برای قاب خارجی و جزئیاتی به رنگ آبی یا سبز ارتشی. رنگ قاب های خارجی نیز در جزئیات ساعت منعکس شده است که نشان دهندۀ طرح «Mega Tapisserie» رویال اوک آفشور، و بندهایی با طرح کامو (Camo) است که از لاستیک محکم ساخته شده و به گوشوارک های قاب متصل شده اند. طرح صفحه دارای صفحه های کوچکی روی ساعت های 12، 9 و 6، و یک پنجرۀ کوچک تقویم روی ساعت 3 است. پیرامون صفحه با عقربه های طلایی و نشانگرهای ساعت، یک مقیاس خارجی رادیومی قرار دارد.

Audemars Piguet Royal Oak

قاب، در هر دو مدل استیل و سرامیک، تا عمق 100 متر مقاومت دارد. درون قاب و زیر پشت قاب یاقوت کبود شفاف آن، کالیبر 3126/3840 آئودمارس پیژه کار می کند که یک موتور خودکار مجهز به کرونوگراف با 59 قطعه جواهر، فرکانس 21600 vph و حداقل ذخیرۀ نیروی 50 ساعتی است. هر یک از مدل ها دارای یک بند اضافی همرنگ (قهوه ای، آبی یا سبز خاکی) هستند. قیمت این ساعت برای مدل استیل و سرامیک 32200 دلار و برای مدل رزگلد و قهوه ای سرامیک 48300 دلار می باشد.

Audemars Piguet Royal Oak
کرونوگراف خودکار آئودمارس پیژه (Audemars Piguet)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم