کارل اف. بوچرر (Carl F. Bicherer)

حالت مطالعه
دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

کارل اف. بوچرر بی کامپکس انیوآل جدید را به مجموعۀ هریتیج اضافه می کند
در اواخر سال 2018، کارل اف. بوچرر (Carl F. Bicherer) توربیلون دابل پریفرال (Tourbillon Double Peripheral Limited Edition) محدود را به عنوان نقطۀ آغازین مجموعۀ جدید هریتیج (Heritage Collection) برای گرامیداشت 130 سال تاریخچۀ این شرکت در صنعت ساعت به عنوان جواهرساز و ساعت ساز عرضه کرد. طبق این برند، مجموعۀ هریتیج به عنوان مجموعه ای از ساعت هایی که منحصراً عرضۀ محدود دارند و ویژگی های متفاوتی دارند، عمل خواهد نمود. این هفته در بازلورد، این شرکت مستقر در لوسرن، کرونوگراف بی کامپکس انیوآل (BiCompax Annual Chronograph)  را عرضه کرد، یک ساعت جدید که قاب آن در دو جنس ارائه شده است. 

Carl_F_Bucherer_Heritage_Bi-Compax

این ساعت جدید 41 میلی متری که یک تقویم سالیانه را با کرونوگراف ترکیب می کند، در دو جنس استیل ضدزنگ با صفحۀ نقره ای رنگ و جهت گیری صفحۀ سبک پاندا، یا به رنگ رزگلد با دو طیف رنگی و یک صفحۀ رز و شامپاینی عرضه شده است. نشانگر تقویم سالیانه که روز هفته و سال کبیسه را نمایش نمی دهد و در مقابل یک تاریخ بزرگ در نیمۀ بالایی صفحه و نمایش ماه را بین ساعت 4 و 5 دارد. کارل اف. بوچرر می گوید که این ساعت مستقیماً از یک ساعت 34 میلی متری کرونوگراف بی کامپکس از سال 1956 که در آرشیو این برند پیدا شد، الهام گرفته است.

Carl_F_Bucherer_Heritage_Bi-Compax

سایر جزئیات قابل توجه آن شامل استفاده از عقربه های جذاب پر شده از سوپرلومینوا، اعداد عربی کلاسیک، و استفاده از یک بند لاستیکی مشکلی برای صفحۀ پاندایی و یک بند چرمی قهوه ای برای مدل دو رنگ با صفحۀ شامپاینی می باشد. موتور قرار گرفته درون آن کالیبر CFB 1972 با ذخیرۀ نیروی 42 ساعته است. 
ترکیب تقویم سالیانه با یک کرونوگراف قطعاً چیز جدیدی نیست، همانطور که سازندگانی همچون پاتک فیلیپ، اولیسی ناردین، و مون بلانک همگی چنین کرونوگراف هایی را در چند سال گذشته عرضه کرده اند؛ با این حال، تمامی آن مدل ها بسیار گران هستند. مدل بی کامپکس انیوآل کلندر کارل اف. بوچرر، با قیمت 7200 دلار برای مدل استیل و 10200 دلار برای طرح دو رنگ، پیشنهاد ارزشی قدرتمندی را علاوه بر ظاهر جذاب و ویژگی های کاربردی ارائه می دهد. 
 

Carl_F_Bucherer_Heritage_Bi-Compax

کارل اف. بوچرر (Carl F. Bicherer)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم