جاگر لی کولتر (Jaeger-LeCoultre) مدل انحصاری آمریکا

حالت مطالعه
چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

جاگر لی کولتر مدل انحصاری آمریکا، پولاریس دیت را عرضه می کند  
جاگر لی کولتر (Jaeger-LeCoultre) مجموعۀ اسپرت- لوکس خود، پولاریس (Polaris)، را در SIHH 2018 معرفی کرد و با الهام گرفتن از ساعت غواصی افسانه ای 1968 با یکی از اولین کارکردهای زنگ هشدار مکانیکی، به گسترش سری ها ادامه می دهد. جدیدترین عضو این خانواده یک مدل محدود 800 قطعه ای است که منحصراً در آمریکای شمالی به فروش می رسد، و جذابیت و سرزندگی آبی رنگی را به یکی از دقیق ترین مدل ها، یعنی پولاریس دیت (Polaris Date) اضافه می کند. 
Jaeger-LeCoultre Unveils مانند مدل های پیشین، میراث زیبایی شناختی ساعت در ساختار متمایز صفحۀ آن که روی سه دایرۀ متحدالمرکز با جلای متضاد قرار گرفته است، مشهود است: اشعۀ خورشید در مرکز، بافت دانه دار در دایرۀ بیرونی با اعداد کلاسیک عربی، و اپالین برای فلنج (لبه) دوار خارجی. (فلنج و تاج دوم که آن را به کار می اندازد – که در مدل اصلی برای تنظیم زمان هشدار استفاده می شد – با همدیگر ویژگی اصلی دیگری را تشکیل می دهند که خانوادۀ پولاریس را گرد هم می آورد.) در حالی که پولاریس دیت از سال 2018 مانند مدل اصلی سال 1968 دارای صفحۀ مشکی رنگ شده است، صفحۀ این مدل انحصاری آمریکای شمالی رنگ خود را از مدل دهۀ 1970 پولاریس 2 می گیرد، با سایه های درخشان و باشکوه آبی سلطنتی و فیروزه ای که با دست کار شده و روی بند لاستیکی جدید منعکس می شوند. 
 
عقربه ها بزرگ و دارای روکش درخشان هستند، و شاخص ها ذوزنقه ای شکل هستند که منعکس کنندۀ پولاریس اصلی می باشند. همانند مدل دارای صفحۀ مشکی،  این شاخص ها همراه با عقربه ها، دارای روکش سوپرلومینوای وانیلی هستند. قاب آن از استیل ضدزنگ است، 42 میلی متر قطر دارد و دارای جلای صیقلی یا مات است، و مانند مدل قدیمی، دارای یک کریستال جعبه ای شکل روی صفحه است. تقویم در موقعیت ساعت 3 قرار گرفته است. پشت قاب، محکم و یکپارچه است و دارای چهار حکاکی است: شامل واژه های SCUBA، Jaeger-LeCoultre، عبارت «1000 HOURS CONTROL» که به 1000 ساعت آزمایش هر ساعت مونتاژ شده قبل از ترک کارخانه اشاره می کند، و عدد مدل ساعت. 
Jaeger-LeCoultre Unveils

زیر این پشت قاب حکاکی شده، کالیبر 899/1  جاگر لی کولتر با ذخیرۀ نیروی 38 ساعتی قرار دارد. پولاریس دیت دارای قابلیت هشدار مکانیکی که باعث افسانه ای شدن مدل 1968 در میان مجموعه داران شد، نمی باشد، اما ویژگی اصلی یک ساعت غواصی جدی را دارد: مقاومت در برابر آب تا عمق 200 متر. پولاریس دیت عرضۀ محدود (Polaris Date Limited Edition) با قیمت 8250 دلار به صورت آنلاین به مشتریان آمریکای شمالی عرضه خواهد شد. 

جاگر لی کولتر (Jaeger-LeCoultre) مدل انحصاری آمریکا
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم