نمایش در واچ تایم نیویورک: کرونوسوییس (Cronoswiss)

حالت مطالعه
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

نمایش در واچ تایم نیویورک: کرونوسوییس فلایینگ گرند روگولاتور

کرونوسوئیس (Cronoswiss)  که تولید اصلی اش ساعت رگولاتور (regulator watch) است، به توسعۀ مدل های جدید و جذاب از این ابزار قرن نوزدهمی در مجموعۀ رنگارنگ خود به نام ساعت های مچی فلایینگ گرند رگولاتور (Flying Grand Regulator) ادامه می دهد. اولین مدل های اپن گیر (Open Gear) این مدل، که چرخ ها و پل ها را در جلوی صفحه در یک ترکیب باز قرار می دهد، در سال 2018 عرضه شد، و امسال این برند، این طرح را با مدل فلایینگ گرند رگولاتور اپن گیر رتروگرید سکوند (Flying Grand Regulator Open Gear Retrograde Second)  به سطح بالاتری ارتقاء می دهد، که یکی از ساعت های این برند است که در رویداد پیش روی واچ تایم نیویورک در ماه اکتبر به نمایش درخواهد آمد.

قاب 17 قطعه ای این ساعت با قطر 44 میلی متر و ضخامت 35/13 – که در سه جنس طلای 18 عیار، استیل ضدزنگ یا استیل با روکش DLC تولید شده است – کالیبر اتوماتیک C. 301 کرونوسوئیس را در خود جای داده است که طوری طراحی شده است تا توجه ها را به سوی صفحه ساعت جلب کند، با پل های دندۀ اسکلتی که محکم به جلوی صفحه پیچ شده اند، همراه با صفحۀ کوچک قیفی شکل در موقعیت ساعت 12 که ساعت را نشان می دهد، عقربۀ دقیقه شمار بزرگ در مرکز، و اسم مدل، نمایش ثانیه شمار در موقعیت ساعت 6، و عقربه ای که در یک مقیاس 120 درجه می چرخد و هر 30 ثانیه یک بار به روی صفر برمی گردد. رنگ های قاب تناسب زیادی با صفحه دارند که در طراحی اپن گیر ، اساساً بخشی از موتور است. شاخص های بزرگ استوانه ای شکل صفحه از ترکیبی از سوپرلومینوا و سرامیک ساخته شده اند؛ و عقربه های بلند مثلثی شکل و شاخص ها دارای از مادۀ درخشان پر شده اند که درخشش روشنی داشته و خواندن ساعت را در شب ممکن می سازند.

ساعت، با گوشوارک های منحنی کوتاه که برای راحتی بیشتر روی مچ طراحی شده اند، به بند چرم سوسماری متصل شده اند که هم از نظر رنگ بند و هم رنگ دوخت، با تناژ رنگی قاب و صفحه هماهنگی دارد. طرح اطراف قاب کنگره ای است، یک تاج پیازی شکل بزرگ، و یک پشت قاب شفاف یاقوت کبود دارد که موتور ساعت از پشت آن قابل مشاهده است. کالیبر C. 301 با فرکانس 28800 vph می تپد و تا 42 ساعت ذخیرۀ نیرو دارد.

 

نمایش در واچ تایم نیویورک: کرونوسوییس (Cronoswiss)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم