بووت رسیتال 26 (Bovet Recital 26 )

حالت مطالعه
چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

نمایش در واچ تایم نیویورک 2019: بووت رسیتال 26 برین استورم چپتر 1

پس از بردن جایزۀ آیگیل دئور (Aiguille d’Or)  در گرند پریکس دِهورلوگری (Grand Prox d’Horlogerie) ژنو در سال 2018، برای یک اجرای دوباره چه باید کرد؟ بووت (Bovet) که ساعت گرند رسیتالش (Grand Recital) آن جایزۀ ارزشمند را به خانه برد، چشم به قله های جدیدی دوخته است، مانند مدل رسیتال 26 برین استورم چپتر 1 (Recital 26 Brainstorm Chapter One ) که ساعت معرف این برند در رویداد واچ تایم نیویورک 2019 در ماه اکتبر خواهد بود. این ساعت قاب شیب دار مدل یاقوت کبود بووت را با مجموعه ای از ظرافت های دیگر ترکیب کرده است.

Bovet Récital 26 Brainstorm Chapter One

طراحی منحنی قاب برین استورم که توسط مالک رویاپرداز بووت، پاسکال رفی (Pascal Raffy) طراحی شده بود، اینجا با یاقوت کبود کریستالی شفاف اجرا شده است، ماده ای که از نظر سختی بعد از الماس است و از تیتانیوم سبک تر است. تولید این قاب نامتقارن از این مادۀ سخت برای ساعت سازان بووت یک چالش فنی بود. قاب خارجی جلویی، میان قاب و کریستال همگی از یاقوت کبود ساخته شده اند، در حالی که قاب پشت و چهار گوشوارک متصل به آن با تیتانیوم شماره 5 به صورت ماشینی بریده شده اند. موتور آن، کالیبر با کوک دستی 17DM04-SMP، از پشت قاب قابل مشاهده است. در یک ساخت غیرمعمول که ساعت سازان بووت برای تأکید بر ارگونومی انتخاب کرده اند، این موتور به پشت ساعت بسته می شود، نه وسط قاب. معماری پله پلۀ آن، با ترتیبی از صفحه های منحنی، به طور کامل درون پروفایل V شکل قاب یاقوت کبود جای می گیرد و به این ترتیب جذابیت بصری و از کنار چشم انداز خیره کننده ای از مکانیزم های داخل ساعت ایجاد می کند.

Bovet Récital 26 Brainstorm Chapter One

این ساعت دو صفحه دارد، یکی یک صفحۀ گنبدی شکل نیمه شفاف از کوارتز آبی که جلوۀ زیبایی از موتور چند لایه ارایه می کند، و دیگری پروانه ای شکل از آلومینیوم مشکی که جزئیات موتور از میان پره های آن قابل مشاهده اند. بووت می گوید که در مدل های آتی برین استورم، رنگ های دیگر صفحه عرضه خواهند شد و خریداران خواهند توانست صفحۀ با طراحی مارپیچ خود را سفارش دهند – مثلاً شبیه رینگ های چرخ ماشین کلاسیک خود. این ساعت روی یک بند چرم سوسمار با بست آردیلون از طلای 18 عیار نصب شده است؛ قیمت خرده فروشی آن 318600 دلار است. و البته، عبارت «Chapter One»  در نام این ساعت نشان می دهد که آقای رفی قرار است در آینده مدل های دیگری از برین استورم عرضه کند.

بووت یکی از 37 برند ساعت لوکس خواهد بود که آخرین و بهترین ساعت های خود را در واچ تایم نیویورک به نمایش می گذارند، که قرار است در 25 و 26 اکتبر در سالن گوتام در منهتن برگزار شود.

 

بووت رسیتال 26 (Bovet Recital 26 )
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم