واشرون کنستانتین (Vacheron Constantin) هیستوریک کورنس دی واش

حالت مطالعه
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

واشرون کنستانتین هیستوریک کورنس دی واش 1995 استیل را معرفی می کند

در سال 1955، واشرون کنستانتین (Vacheron Constantin) ساعتی را به صورت محدود عرضه کرد که مجموعه داران هنوز هم به دنبال آن هستند. رفرنس 6087 (Reference 6087) اولین ساعت این سازندۀ محترم با قاب ضدآب بود. قاب این ساعت که از طلای زرد ساخته شده بود، با شکل گوشوارک های غیرمعمول شبیه شاخ گاو ، از نقطه نظر طراحی مورد توجه بود. واشرون این مدل را با تغییرات مدرن و موتور جدید برای مجموعۀ کلاسیک هیستوریک در سال 2015 احیا کرد. از آن تاریخ، آن را فقط از جنس فلزات ارزشمند عرضه کرده است. با این وجود، این هفته، هیستوریک کورنز دی واش 1955 از جنس استیل ضدزنگ عرضه می شود.

Vacheron Constantin Historiques Cornes

این قاب متمایز از نظر بسیاری از جزئیات بسیار دقیق است، از قبیل دکمه های قارچ شکل کرونوگراف، تاج، و البته گوشوارک های شاخ گاوی. این قاب با قطر 5/38 میلی متر، کمی بزرگتر از مدل قبلی با قطر 35 میلی متر است. طرح قاب نیز با افزودن ظرافت های مدرن دقیق تر شده است: شاخص های ساعت و عقربه های عصایی شکل ساعت و دقیقه شمار از طلای سفید، عقربه های آبی رنگ کرونوگراف، شمارشگر 30 دقیقه ای کرونوگراف روی ساعت 3، و نمایشگر ثانیه روی ساعت 9. صفحۀ اصلی چیزی دارد که واشرون آن را به صورت «اوپالین مخملی خاکستری» توصیف می کند. صفحه های کوچک دارای جلای حلزونی هستند. مقیاس دقیقه ها/ثانیه ها که پیرامون صفحه قرار دارد، سفید با اعداد قرمز است. در عین حال، مقیاس تاکیمتر که دور مقیاس است، اوپالین مخملی خاکستری است.

Vacheron Constantin Historiques Cornes

موتوری که نیروی لازم برای هیستوریک کورنز دی واش 1955 – و همچنین جد تاریخی آن، کالیبر با کوک دستی 492 – را تأمین می کند، کالیبر 1142 واشرون کنستانتین است. این موتور، با 164 قطعه (21 جواهر) و قطر 5/27 میلی متر و ضخامت 6/5، مانند مدل پیشین خود به صورت دستی کوک می شود، و تا حدود 48 ساعت ذخیرۀ نیرو دارد. عملکرد یکپارچۀ کرونوگراف آن به وسیلۀ یک چرخ ستونی کنترل می شود که سرپیچ آن به شکل صلیب مالتی است، نماد معروف واشرون. مانند اکثر موتورهای ساخت سوئیس، کالیبر 1142 گواهی معتبر و ارزشمتد ژنو را دریافت کرده است.

Vacheron Constantin Historiques Cornes

در نهایت، ویژگی دیگر این مدل، بند آن است که از چرم گاوی قهوه ای تیره پتینه شده توسط سراپیان (Serapian) ساخته شده است. بند، با دوخت چند رنگ، و بست استیل براق به شکل نصف صلیب مالتی، اولین همکاری شرکت سراپیان با واشرون کنستانتین است. قیمت خرده فروشی این ساعت 39800 دلار می باشد.

 

واشرون کنستانتین (Vacheron Constantin) هیستوریک کورنس دی واش
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم