بلک بی کرونوی تودور (Black Bay Chrono)

حالت مطالعه
شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

نیو بلک بی کرونوی تودور برای نیوزیلند، کاملاً مشکی (با تصاویر زنده)

جام جهانی راگبی یک تورنومنت سراسری راگبی مردان است که هر چهار سال بین تیم های برتر بین المللی برگزار می شود. تودور (Tudor) به عنوان زمان سنج رسمی جام جهانی راگبی 2019 در ژاپن (که از 20 سپتامبر تا 2 نوامبر برگزار می شود) تمامی داوران شرکت کننده را به بلک بی کرونو (Black Bay Chrono) استیل مجهز خواهد ساخت.

Tudor’s New Black Bay Chrono

نکته مهم تر اینکه در نتیجۀ مشارکت تودور با ال بلکس نیوزیلند (New Zealand All Blacks) و برای نشان دادن آغاز جام جهانی راگبی در 20 سپتامبر در ژاپن، برند سوییسی ساعت مچی بلک بی کرونو دارک (Black Bay Chrono Dark)  را عرضه کرده است. این ساعت مچی یک مدل مشکی رنگ 41 میلی متری از کرونوگراف است – که با مدل معروف ال بلکس به نام جرسی (jersey) مطابقت دارد. این مدل دارای کالیبر MT5813 تحت لیسانس COSC، با چرخ ستونی و کلاچ عمودی است. این ساعت مچی تنها در 1181 عدد تولید شده است (تعداد بازیکنانی که از سال 1903، یعنی زمان تأسیس در تیم ملی راگبی نیوزیلند خدمت کرده اند). تنها عددی که در دسترس مجموعه داران نمی باشد عدد 1115 است که به بیودن بارت (Beauden Barret) تعلق دارد که رکورد جهانی پیروزی های متوالی از اولین آزمون خود را در اختیار دارد (19 پیروزی از 19 آزمون).

Tudor’s New Black Bay Chrono

نیوزیلند ال بلکس که برند سوئیسی از سال 2017 با آن ارتباط دارد، جام های جهانی قبلی را در سال های 1987، 2011 و 2015 برد. امسال آنها از عنوان قهرمانی خود برای سومین برد متوالی دفاع خواهند کرد.

Tudor’s New Black Bay Chrono

ساعت مچی بلک بی کرونو دارک دارای یک قاب استیل و دستبند مات می باشد. آن بلافاصله به قیمت 5925 قابل خریداری ست. بلک بی کرونوی تردیشنال استیل (Black Bay Chrono in Steel) نیز در فروشگاه های محلی تودور به قیمت 5100 قابل خریداری است.

 

بلک بی کرونوی تودور (Black Bay Chrono)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم