یادی از گذشته: معرفی کرونوگراف آلپینا

حالت مطالعه
دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

یادی از گذشته: معرفی کرونوگراف آلپینا استارتایمر پایلوت هریتیج

آلپینا (Alpina) اخیراً کرونوگراف استارتایمر پایلوت هریتیج (Startime Pilot Heritage Chronograph) را معرفی کرده است؛ یک کرونوگراف یکپارچۀ (monopusher) بی کامپکس که از تاریخچۀ غنی این برند الهام می گیرد. این اولین باری است که یک کرونوگراف یکپارچه به مجموعۀ استارتایمر هوانوردی اضافه می شود. این ساعت مچی از موتوری استفاده می کند که توسط متخصصان لا ژوکس پره (La Joux-Perret) طراحی شده است

Alpina Startimer Pilot Heritage

این کرونوگراف با قاب کوسنی شکل یادآور کرونوگراف های مسابقه ای دهۀ 1970 است. استارتایمر پایلوت هریتیج از یک قاب استیل 42 میلی متری استفاده می کند و دارای ترکیبی از سطوح مات و براق است. گوشوارک ها دارای سطح صیقلی هستند، در حالی که قسمت بالای قاب نمای مات دارد. این قاب دارای یک کریستال یاقوت کبود ضدخش بوده و تا 100 متر زیر آب مقاومت دارد. مقاومت آن تاحدی به خاطر تاج یکپارچۀ ساعت است. تنها دکمۀ کرونوگراف در موقعیت ساعت 2 قرار گرفته است.

Alpina Startimer Pilot Heritage

 این ساعت مچی دارای دو مدل صفحه است. مدل نخست، دارای یک صفحۀ نقره ای – خاکستری، شاخص های درخشان و شمارشگر کرونوگراف به رنگی مشکی می باشد. شمارشگر روی ساعت 3 تا 30 دقیقه را می شمارد؛ شمارشگر روی ساعت 9 در واقع، عقربۀ ثانیه شمار است. زمانی که دکمۀ کرونوگراف فشرده می شود، یک عقربۀ مرکزی ثانیه شمار کرونوگراف به رنگ مشکی روی صفحه حرکت می کند. مدل دوم دارای صفحۀ آبی رنگ با شمارشگرهای نقره ای است تا ظاهر پاندایی برعکس ایجاد کند.

نیروی این ساعت مچی توسط کالیبر AL-727 تأمین می شود، که توسط لاژوکس پره طراحی شده است. این کالیبر دارای نوسان 4 هرتزی است و تا 55 ساعت نیرو ذخیره می کند. این ساعت مچی دارای بند چرمی است و قیمت آن 2795 دلار است.

 

یادی از گذشته: معرفی کرونوگراف آلپینا
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم