فردریک کنستانت (Fredrique Constant) یکت تایمر (Yacht Timer)

حالت مطالعه
چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

دریانوردی در مناطق زمانی: یکت تایمر جی ام تی فردریک کنستانت

فردریک کنستانت (Fredrique Constant) در سال ل2011 ساعت مچی جی ام تی (GMT) را با موتور ساخت خود شرکت به مجموعۀ کلاسیک معرفی نمود. اکنون، این برند لوکس و در عین حال اقتصادی از گروه سیتی زن، این ساعت مچی مسافرتی را در یک مدل جدید با دو ظاهر کاملاً متمایز به سری ناشناختۀ اسپرت یکت تایمر (Yacht Timer) اضافه می کند.

Frederique Constant Yacht Timer GMT

قاب 42 میلی متری فردریک کنستانت یکت تایمر جی ام تی از استیل ضدزنگ با آبکاری رزگلد ساخته شده است. زیر کریستال یاقوت کبود محدب، یک صفحۀ تزئین شدۀ به رنگ های سفید-نقره ای یا خاکستری آنتراسیت قرار دارد. عقربه های این ساعت مچی، آبکاری شدۀ رزگلد و شاخص های آن دارای روکش سوپرلومینوا هستند. یک پنجرۀ تقویم در موقعیت ساعت 3 قرار دارد. در مرز لبۀ داخلی، یک حلقۀ 24 ساعتۀ جی ام تی قرار دارد و یک عقربۀ مرکزی نوک قرمز زمان را در یک منطقۀ زمانی دوم نشان می دهد. طراحی کاربرپسند این مقیاس از رنگ سیاه برای نشان دادن ساعت های شب بین ساعت 6 بعد از ظهر تا 6 صبح استفاده می کند. سایر ساعت های روز با رنگ های سفید یا خاکستری روشن نشان داده می شوند. تقویم با زمان محلی که توسط عقربه های اصلی ساعت شمار و دقیقه شمار نشان داده می شوند، تنظیم می شود.

Frederique Constant Yacht Timer GMT

درون قاب این ساعت مچی – که تا عمق 100 متری مقاومت در برابر آب دارد – و پشت پنجرۀ یاقوت کبود پشت، کالیبر خودکار FC-350 فردریک کنستانت قرار دارد. این موتور بر اساس سلیتا SW200 ساخته شده است و از ماژول جی ام تی ساخت خود شرکت استفاده می کند. موتور با فرکانس 28800 vph کار می کند و تا 38 ساعت ذخیرۀ نیرو دارد. مدل صفحه سفید با بند قهوه ای چرم سوسمار عرضه شده است، در حالی که مدل صفحه خاکستری دارای بند دستبندی دو رنگ از جنس استیل و استیل آبکاری شدۀ رزگلد است. هر دو ساعت مچی دارای یک بند اضافۀ لاستیکی هستند که شاید برای استفاده روی قایق مناسب تر باشد. مدل خاکستری دستبندی 1095 دلار و مدل سفید بند چرمی 2095 دلار قیمت دارند.

 

فردریک کنستانت (Fredrique Constant) یکت تایمر (Yacht Timer)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم