نوموس گلاسهوت ( Nomos Glashütte )

حالت مطالعه
شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

نوموس گلاسهوت ساعت مچی مترو را با اندازۀ جدید و جنس جدید قاب به روزرسانی می کند

هرچند برند ساعت نوموس (Nomos) در سال 2019 بیشتر روی ساعت های اسپرت خود تمرکز کرده است، اما اخیراً اعلام کرده است که یکی از مهم ترین مدل های خود را با اندازه و جنس قاب جدید و موتوری متفاوت بازمی گرداند. به مترو رزگلد 33 (Metro rose gold 33) سلام کنید.

Nomos Glashütte  Metro

اولین مدل ساعت مچی مترو که توسط مارک براون (Mark Braun) طراحی شد، در سال 2014 عرضه شد و آن اولین ساعت مچی نوموس بود که چرخدنگ سیستم نوسان این برند را در خود داشت و موتورهای سری DUW را به طور اثربخشی در خود جای می داد. سری جدید تنها دومین مترو است که در یک قاب رزگلد 18 عیار جای گرفته است. در سال 2017، ساعت مترو رزگلد نئوماتیک 39 به عنوان بخشی از سری ات ورک (At Work) معرفی شد. آن دارای یک قاب رزگلد بود که به زیبایی با طیف خاکستری روی صفحه و بند چرمی قهوه ای آن همخوانی داشت. موتور این ساعت کالیبر خودکار نوموس DUW 300 بود.

Nomos Glashütte  Metro

آخرین مدل خانوادۀ متر، با قطر 33 میلی متر، کوچکترین عضو خانواده نیز هست. نوموس، با درنظر گرفتن اندازۀ کوچک قاب، کالیبر آلفا را که ساخت خود این برند است، انتخاب کرد. کالیبر آلفا 3/23 میلی متر عرض دارد، بنابراین به خوبی در قاب 33 میلی متری جای می گیرد. موتور کوک دستی این ساعت دارای ساخت سنتی گلاسهوت (Glasutte)  به صفحۀ سه ربعی است و تا 38 ساعت نیرو ذخیره می کند.

Nomos Glashütte  Metro

این ساعت مچی دارای یک بند چرمی بژ و بست رزگلد است. صفحۀ آن دارای عقربه های رزگلد می باشد که تضاد زیبایی را با شاخص های خاکستری ساعت و شاخص های ظریف بنفش رنگ دقیقه ایجاد می کنند. قیمت خرده فروشی این ساعت 7200 دلار است.

 

نوموس گلاسهوت ( Nomos Glashütte )
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس  "سایت ایران تایمر"  مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
کد امنیتی تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم
ورود
در صورت فراموش کردن نام کاربری یا کلمه عبور آدرس ایمیل خود را وارد نمایید تا مشخصات به ایمیل شما ارسال شود و یا عدد 0 را به 10000180 اس ام اس کنید.
 برگشت به فرم ورود ←