مجموعۀ پانرای لومینور (Panerai Luminor Due)

حالت مطالعه
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

مجموعۀ پانرای لومینور دیو با شش مدل جدید گسترش می یابد

هرچند، سال 2019 بی تردید سال مدل سابمرسیبل (Submersible) در پانرای (Panerai) است، که با ظهور مدل های جدید و بازسازی شده در سری های ساعت های غواصی نظامی – مردانه همراه شد، ساعت ساز فلورنتینی از مجموعۀ زیبای لومینور دیو (Luminor Due) غافل نبوده است. لومینور دیو، در سال 2016 به عنوان مدل باریک تر سری پرچمدار لومینور عرضه شد. هدف مشتریانی بودند که به دنبال ساعتی با ابعاد لومینور، اما باریک تر بودند. لومینور با افزودن رنگبندی ها و جزئیات جدید به ارتقاء رتبۀ خود می اندیشد. اینجا جدیدترین مدلی که توسط پانرای عرضه شدند، اشاره می کنیم.

Panerai Luminor Due

سه مدل از مدل های جدید دارای قاب های صیقلی تیتانیومی و صفحه های آبی رنگ سبک ساندویچی هستند، همان ترکیب برنده که در چندین مدل نسل دوم لومینور دیو از سال 2017 استفاده شده است. هریک از مدل های دارای صفحۀ آبی برای پانرای اولین هستند. لومینور دیو – 38 میلی متر (PAM00926) مدلی با ابعاد متوسط است: مانند بسیاری از ساعت های پانرای، 38 میلی متر قطر دارد، که در نام آن نیز ذکر شده است. آن اولین مدل لومینور دیو در این ابعاد با قاب تیتانیومی است. درون آن، کالیبر اتوماتیک P900 با ذخیرۀ نیروی سه روزه است. لومینور دیو – 42 میلی متر (PAM00927)، کمی بزرگتر است و دارای همان موتور P900 است. آن اولین ساعت با قاب تیتانیومی با این اندازه است که دارای یک کالیبر اتوماتیک است. لومینور دیو جی ام تی پاور رزرو (PAM00964) (Luminor Due GMT Power Reserve)، آخرین تکرار ساعت 45 میلی متری پانرای، از نظر اندازه و پیچیدگی کمی پیشرفته تر است. صفحۀ آن، علاوه بر عقربه ها و شاخص هایی که با سوپرلومینوا پوشیده شده اند، یک پنجرۀ تقویم روی ساعت 3، یک عقربۀ فلش مانند GMT، یک صفحۀ کوچک ثانیه شمار 24 ساعته با شاخص AM/PM روی ساعت 9، و یک نشانگر ذخیرۀ نیرو روی ساعت 5 دارد. موتور آن موتور خودکار پانرای P4002 با فرکانس 28800 vph و ذخیرۀ نیروی 72 ساعته است.

سه مدل دیگر، همگی دارای صفحه های عاجی سفید ساندویچی بوده و همگی دارای کالیبر اتوماتیک P900 هستند. همچنین دارای انواع مختلف جنس بند و قاب هستند. دو مدل از آنها در واقع انواع متفاوت لومینور دیو – 38 میلی متر هستند که در بالا توصیف شد. یکی از آنها (PAM1043) دارای قاب استیل ضدزنگ صیقلی است و مانند تمامی مدل های پانرای به پل محافظ تاج، و بند چرم سوسماری قهوه ای رنگ با دوخت بژمجهز است. مدل دیگر با همان اندازه (PAM 1045) از آلیاژ گلدتک (Goldtech) پانرای برای قاب براق و صیقلی خود استفاده می کند و روی یک بند قرمز براق از چرم سوسمار سوار شده است. بند آن دارای دوخت رنگارنگ و بست گلدتک است. مدل دیگر لومینور دیو – 42 میلی متر، نیز دارای قاب استیل ضدزنگ و بند چرم گاوی قهوه ای تیره با بست استیل است. آنچه که در میان تمامی این مدل ها مشترک است، استفاده از سیستم رهاسازی سریع (Quick Release System) برای عوض کردن آسان بند، و صفحه هایی با طراحی مجدد و تمیزتر هستند که از لوگوی ساده پانرای استفاده می کنند. دامنۀ قیمت از 6900 دلار تا 20500 دلار متغیر است.

 

مجموعۀ پانرای لومینور (Panerai Luminor Due)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم