اکنون در ارتش سوئیس: ویکتورینوکس(Victorinox)

حالت مطالعه
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

اکنون در ارتش سوئیس: ویکتورینوکس مجموعۀ جدید نیروی زمینی را راه اندازی می کند

ویکتورینوکس (Victorinox) مبدع چاقوی نمادین ارتش سوئیس (Swiss Army knife) و سازندۀ ساعت های با مضمون نظامی از سال 1989، پس از رسیدن به اوج بازار در سال 2015 با ساعت هایی همچون اینوکس (INOX) و دایو مستر 500 (Dive Master 500) در پورتفوی ساعت های مچی خود، با عرضۀ مجموعۀ جدید فیلدفورس (به معنای نیروی زمینی) به اصول اولیه بازمی گردد.

Victorinox Launches New FieldForce Collection

ساعت های فیلدفورس – که در مدل های سه عقربه ای، روز و تقویم و همچنین کرونوگراف سه زمانه موجود هستند – دارای قاب های 42 میلی متری از استیل ضدزنگ 316L با قاب های خارجی آلومنیومی و ضدخش، و کریستال های یاقوت کبود با روکش سه لایه ضدانعکاسی هستند. صفحه های این ساعت ها دارای سبک مونوبلاک (یکپارچه) با اعداد بزرگ و درخشان عربی که در ساعت های نظامی معمول هستند، می باشند. همچنین لوگوی آشنای سرخ و سفید صلیب و سپر ویکتورینوکس ارتش سوئیس (Victorinox Swiss Army) در موقعیت ساعت 12 قرار گرفته است. درون قاب، زیر پشت قاب استیل پیچ شده، موتور ساخت سوئیس کوارتز از روندا (Ronda) قرار دارد. قاب این ساعت تا عمق 100 متر زیر آب مقاومت دارد و روی بند چرم اصل یا بند دستبندی استیل ضدزنگ قرار گرفته است.

Victorinox Launches New FieldForce Collection

مدل ساده تر یک پنجرۀ روز-تقویم روی موقعیت ساعت 3 دارد و موتور آن روندا 517 است. کرونوگراف دارای یک قاب ثابت تاکیمتر است، و شمارشگرهای کرونوگراف 12 ساعتی و 30 دقیقه ای و یک صفحۀ کوچک ثانیه شمار و یک پنجرۀ تقویم روی ساعت 6 دارد. موتور آن روندا 5030D کوارتز است. ساعت ها تا 100 متر زیر آب مقاومت دارند و روی یک بند چرم اصل یا بند دستبندی استیل ضدزنگ سوار هستند. قیمت این ساعت ها از 350 دلار تا 395 دلار برای مدل سه عقربه ای و از 450 دلار تا 495 دلار برای کرونوگراف ها متغیر هستند.

Victorinox Launches New FieldForce Collection

 

اکنون در ارتش سوئیس: ویکتورینوکس(Victorinox)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم