ساعت برژت (Breguet) کلاسیک توربیلون

حالت مطالعه
دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

ساعت برژت کلاسیک توربیلون اکسترا پلت اسکولت 5395

کلاسیک توربیلون اکسترا پلت اسکولت 5395 برژت ساعتی است که ویژگی های اصلی تمامی ابداعات برژت را با هم ادغام می کند، توربیلون با یک معماری صفحۀ منحصربفرد اسکلتی. این ساعت مچی که برای اولین بار در رویداد واچ تایم نیویورک به مخاطبین نمایش داده خواهد شد، کالیبر فوق باریک مجهز به توربیلوت 581  را دارد، و تا 50 درصد از مواد ساختاری نرمال خود را حذف می کند.

Breguet Classique Tourbillon

تأکید بر کالیبر 581 به عنوان عنصر زیبایی شناختی این ساعت مچی به آن یک ظاهر جذاب می دهد که از سایر مدل های خانوادۀ کلاسیک متمایز است. صفحۀ طلایی و پل ها برای نمایش آناتومی مکانیکی موتور به کار رفته اند. میخ سر پهن کلاز دی پاریس (Clous de Paris)  با استفاده از باقی ماندۀ صفحات با استفاده از همان رویه گیلوش نوک الماسی ایجاد شد. لبه های تیز به سختی با دست، با استفاده از فایلی برای ایجاد یک سری سطوح اریب 45 درجه اصلاح شدند. کار حکاکی قابل توجه توسط دست برای نوشته های متفاوت و همچنین دور لبه ها انجام گرفت. صفحه دارای شاخص های طلایی – آبی با عقربه های استیل آبی برژت می باشد.

Breguet Classique Tourbillon

کالیبر اتوماتیک 581 با ضخامت تنها 3 میلی متر و توربیلون که وزنی کمتر از 3/0 گرم دارد، دارای روتوری است که در پیرامون موتور قرار گرفته است تا حد امکان باریک باقی بماند و در عین حال لچشم انداز زیبایی از یک موتور اسکلتی ارائه نماید. آن تا 80 ساعت نیرو خیره می کند و این به دلیل بشکۀ پر انرژی با فرکانس 4 هرتز است. از زمان ظهور موتور در مدل های 5376 و 5377 ، توربیلون در قلب کالیبر 581 دچار تغییراتی شده است، و قاب تیتانیومی اکنون به طور مستقیم با قطار چرخ درگیر است. به علاوه، فنر سیلیکونی شکل متمایز زاویه داری به خود گرفته است.

Breguet Classique Tourbillon

برژت کلاسیک توربیلون اکسترا پلت اسکیولت 5359 (Breguet Classique Tourbillon Extra-Plat Squelette 5359) در قاب های رزگلد با طراحی موتور خاکستری یا قاب پلاتینیوم با موتور رزگلد عرضه شده است. آن دارای یک بند چرم سوسمار با بست تاشوی طلایی است.

 

ساعت برژت (Breguet) کلاسیک توربیلون
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم