اف پی ژورن اتوماتیک لون (F.P. Journe Lune)

حالت مطالعه
شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

ساعت مچی اف پی ژورن اتوماتیک لون

تیم واچ تایم به طور مداوم در حال گسترش است تا جایی که 37 برند ساعت مچی در 25-26 اکتبر در سالن گوتام منهتن آخرین مدل های خود را به نمایش خواهند گذاشت. یکی از این برندها اف پی ژورن (F.P. Journe) است، و امسال این ساعت ساز برتر سوئیسی ساعت های به روز شدۀ اتوماتیک لون (Automatique Lune) خود از مجموعۀ اکتا (Octa) را به نمایش خواهند گذاشت. اتوماتیک لون برای اولین بار در سال 2007 معرفی شد، اما در سال 2019، این شرکت ژنوی ساعت های جذاب فاز ماه خود را با صفحات، اندازۀ قاب و تاج های جدید به روزرسانی کرد.

مدل های به روز در اندازه های 40 و 42 میلی متر موجود هستند، با قاب های طلای 18 عیار یا پلاتینیوم، و طرح متمایز اف پی ژورن روی تاج های پهن آنها خودنمایی می کند. این اندازه ها از اندازۀ قبلی 8/30 میلی متری متفاوت هستند و نشانگر یک تغییر قابل توجه در ظاهر این مدل های جذاب می باشند. صفحۀ این ساعت مچی به رنگ سفید یا نقره ای هاوانا است، و دارای یک حلقۀ پیرامونی ریلی برای دقیقه شمار می باشد. اعداد آن عربی به رنگ آبی یا طلایی است.

نشانگر ذخیرۀ نیرو به سمت ساعت 3 قرار گرفته است و مقیاسی از 120 ساعت را نشان می دهد. در عین حال، نزدیک ساعت 4، صفحۀ کوچک ثانیه شمار کلاسیک قرار دارد. دو ویژگی کلیدی دیگر صفحه فاز ماه به روز شده در موقعیت 7:30 است که اکنون از یاقوت کبود ساخته شده است، و نشانگر بزرگ تقویم در موقعیت 11:30 است. دو عقربۀ بزرگ اشکی شکل به رنگ های استیل متمایل به آبی یا طلایی منحصر بفرد، روی صفحۀ ساعت اف پی ژورن می چرخند.

 

مدل های جدید اتوماتیک لون از کالیبر اتوماتیک اف پی ژورن 1300.3 از طلای 18 عیار با روتور خارج از مرکز از جنس طلای 22 عیار استفاده می کنند. این موتور دارای فرکانس 21600 vph می باشد، و در نتیجه تا 160 ساعت ذخیرۀ نیرو دارد. روی پل های این موتور آرم Cotes de Geneve ، و روی صفحۀ پایۀ آن نقاط دایره ای حک شده اند. قیمت این ساعت های خاص هنوز مشخص نشده است، هرچند بر اساس مدل های قبلی اتوماتیک لون، می توان قیمت خرده فروشی آن را بالاتر از 35000 دلار تخمین زد.

 

اف پی ژورن اتوماتیک لون (F.P. Journe Lune)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم