کربدانز ماکسیموس (Kerbedanz Maximus)

حالت مطالعه
دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

ساعت مچی کربدانز ماکسیموس

امسال برند ساعت سوئیسی کربدانز (Kerbedanz) به رویداد واچتایم نیویورک باز می گردد. برای سال 2019، این برند یکی از معروفترین ساعت های مچی خود را عرضه می کند: ماکسیموس (Maximus). ماکسیموس برای اولین در سال 2017 با شعار «هیچ چیز بهتری از ماکسیموس وجود ندارد» عرضه شد، و با ادعای بزرگترین موتور توربیلون درون یک ساعت مچی، از این شعار خود دفاع کرد. و البته این ادعا درست است – با قطر قاب 27 میلی متر، توربیلون ماکسیموس واقعا بزرگ است. ماکسیموس، که پشت قاب بزرگ آن با طرح های طلا پیچیدگی بیشتری یافته است، بی تردید برجسته است.

Kerbedanz-Maximus

ماکسیموس در 99 مدل عرضه شده است، و جنس قاب آن تیتانیوم، طلا یا پلاتینیوم با قطر 49 میلی متر است. قاب آن به صورت سیستماتیکی مدرن است و در موقعیت ساعت 2 یک تاج بزرگ دارد. زیر کریستال یاقوت کبود گنبدی شکل آن، شما شاخص های ساعت بزرگ طلایی را می بینید که از صفحۀ پیچیده و چندلایه بیرون زده اند. دو عقربه با شکل منحصربفرد ساعت و دقیقه را نشان می دهند، که هر دو با موتور توربیلون عظیم حرکت می کنند. در بالای ساعت، لوگو، فریاد می زند «ماکسیموس».

کالیبر داخلی KRB-08 نقطۀ برجستۀ این ساعت مچی است، و برای ساخت این مکانیزم عظیم، کربدانز می بایست کل ساختار یک توربیلون را از نو تصور و تولید می کرد. این تا حدی با استفاده از تیتانیوم برای قاب توربیلون انجام گرفت که به طور قابل ملاحظه ای سبک تر از استیل است و به توربیلون اجازه می دهد تا به طور اثربخشی، علرغم اندازۀ بزرگ خود، گردش خود را کامل کند. در مقایسه با توربیلون های قدیمی، که یک چرخش را معمولاً در یک دقیقه کامل می کنند، ماکسیموس گردش خود را در شش دقیقۀ منحصربفرد به انجام می رساند. موتور، همچنین از یک فنر تعادل، یک مونتاژ رَک با پیچ تنظیم، و یک چرخ تعادل منحصربفرد استفاده می کند که هر یک برای مطابقت با اندازۀ توربیلون ماکسیموس بزرگ شده اند.

مکانیزم از طریق یک مکانیزم پیچ در پشت قاب به صورت دستی انجام می گیرد، و انرژی ایجاد شده در چهار بشکۀ موازی که دور یک چرخ مرکزی نصب شده روی بلبرینگ ها ذخیره می شود. این انرژی گشتاور مورد نیاز برای به کار انداختن توربیلون را فراهم می کند. خود موتور، به همراه تمام مزیت های فناورانه اش، با چفت پولیش شده، طرح های دایره ای روی چرخ ها، و پیچ های آینه ای تکمیل شده است.

Kerbedanz-Maximus

کربدانز ماکسیموس یک مدل تأثیرگذار است؛ مدلی که قطعاً نباید در واچ تایم نیویورک نادیده گرفته شود.

 

کربدانز ماکسیموس (Kerbedanz Maximus)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم