پانرای سابمرسیبل (Panerai Submersible)

حالت مطالعه
یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

پانرای اولین ساعت صفحه سبز سابمرسیبل را به صورت آنلاین انحصاری عرضه می کند

برند ساعت پانرای (Panerai) برای اولین بار در سال 2017، با عرضۀ یک مدل محدود در مجموعۀ سابمرسیبل (Submersible) (که بعداً لومینور سابمرسیبل (Luminor Submersible) نامیده شد) وارد عرصۀ تجارت آنلاین شد. 30 عدد از 100 ساعت تولید شدۀ این مدل به مشتریان آنلاین عرضه شد. امروزه، پانرای با یک سابمرسیل خاص دیگر ، این خدمت را یک سطح بالاتر برده است. این بار تمامی 500 عدد ساعت تولید شده به صورت انحصاری از طریق وب سایت تجارت الکترونیک این برند عرضه می شود. اینجا نگاهی به پانرای سابمرسیبل ورد میلیتار – 42 میلی متر (Panerai Submersible Verde Militare – 42 MM) می اندازیم که اتفاقا اولین سابمرسیبل با صفحۀ سبز رنگ می باشد. 

Panerai Launches its First Green-Dialed Submersible

این ساعت مچی، با شمارۀ ارجاع PAM1055، دارای یک قاب 42 میلی متری از استیل ضدزنگ صیقی AISI 316L، مجهز به قاب خارجی دوار با مقیاس غواصی و محافظ تاج پیرامونی پل شکل و قفل دار برای محافظت از تاج پیچی می باشد. هر دو مورد نشانه های پانرای لومینور و ساعت های سابمرسیبل هستند، و همچنین مشخصۀ ساعت های اصلی پانرای به عنوان ارائه دهندۀ ساعت های تاکتیکی برای غواصان نیروی دریایی ایتالیایی می باشند.

Panerai Launches its First Green-Dialed Submersible

صفحۀ سبز تیرۀ نظامی این ساعت هرگز قبلاً در یک ساعت سابمرسیبل دیده نشده است. صفحه دارای شاخص ها و عقربه های درخشان است که به رنگ سبزآبی روشن در تاریکی یا عمق آب می درخشند. یک صفحۀ کوچک روی ساعت 9 ثانیه ها را نشان می دهد، در حالی که پنجرۀ تقویم روی ساعت 3 قرار دارد. یک کریستال یاقوت کبود از کروندوم صفحه را می پوشاند، در حالی که پشت آن موتور ساخت خود برند، کالیبر اتوماتیک پانرای P.900 با ذخیرۀ نیروی 3 روز، در یک بشکۀ فنر، می تپد. موتور، که قبلاً در چند مدل لومینور دو استفاده شده بود، به باریکی 2/4 میلی متر طراحی شده است، و در عین حال تا 3 روز ذخیرۀ نیرو دارد و تاریخ را نشان می دهد. استفاده از P.900 به قاب اجازه می دهد تا باریکی خود را حفظ کند (37/14 میلی متر).

Panerai Launches its First Green-Dialed Submersible

عبارت «verde» در نام سابمرسیبل ورد میلیتار – 42 میلی متر – به زبان ایتالیایی به معنای سبز است. این ساعت روی یک بند لاستیکی سبز رنگ نصب شده است که با صفحۀ آن مطابقت دارد. یک بند اضافی دیگر به سبک ناتو (NATO-style) از جنس پارچۀ ضدآب نیز همراه ساعت عرضه می شود. این مدل آنلاین 8700 دلار قیمت دارد.

 

پانرای سابمرسیبل (Panerai Submersible)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم