دُکسا ساب 300 (SUB 300T)

حالت مطالعه
شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

بازگشت از اعماق: دکساساب 300 تی با شش حالت صفحه

پاییز امسال، برند سویسی ساعت های غواصی، دکسا (Doxa) از جدیدترین مجموعۀ خود به نام ساب 300 تی کانکوییزتادورز (SUB 300T Conquistadors) رونمایی کرد. این مجموعه برای اولین بار در سال 1969 برای عموم عرضه شد، و از آن، با رواج غواصی تفریحی، به خاطر قابل اطمینان و به صرفه بودن شهرت یافت.

ساب 300 تی اصلی اکنون به عنوان اولین ساعت غواصی که یک سوپاپ رهاسازی هلیوم، یک قاب دوار تک جهته،  صفحۀ نارنجی رنگ معروف را برای خوانایی بهتر در زیر آب، در کنار هم استفاده کرده است، معروف شده است. به همین دلیل، این ساعت از نظر تاریخی برای پیشبرد ساعت های غواصی به سمت آنچه که ما امروزه می شناسیم، اهمیت دارد، و در چشمان غواصان و علاقمندان به ساعت، به عنوان یک ساعت کلاسیک در این مقوله دیده می شود.

جدیدترین مدل در این سری معرف از نظر زیبایی شناختی، کارکرد، و به صرفه بودن مانند مدل اصلی است، هرچند مانند تمامی ساعت های مدرن دوکسا، با یک موتور، مواد و جلای مدرن، به روز شده است. این ساعت از یک قاب 5/42 میلی متری استیل بشکه مانند با تاج پیچی در کنار ، و یک قاب خارجی سنتی، تک جهته دوار دور صفحه استفاده می کند.

صفحۀ این ساعت در شش رنگ محبوب دکسا، نارنجی (حرفه ای)، زرد (ستارۀ غواصی)، آبی دریایی (کاراییب)، فیروزه ای (آکوامارین)، نقره ای (ولگرد دریا)، و مشکی (شکارچی کوسه) عرضه شده است. مانند ساعت های قبلی 300 تی، این ساعت نیز دارای پیکربندی خاصی است که خوانایی صفحه را به حداکثر می رساند. این کار با نشانگرهای بزرگ ربع – ساعت با رنگ های متضاد، اندازۀ متفاوت عقربه های ساعت، دقیقه و ثانیه، کوچک تر شدن لوگو، و جای گیری یک نشانگر کوچک و سادۀ سفید در موقعیت ساعت 3 انجام گرفته است. کل صفحه نیز دارای روکش سوپرلومینوا است، در حالی که کریستال یاقوت کبود از روکش ضدانعکاسی استفاده می کند تا به خوانایی ساعت در تاریکی یا نور زیاد کمک کند.

این ساعت در وب سایت دکسا برای خرید موجود است و قیمت آن در تمامی رنگ ها 1890 دلار است. این ساعت همچنین از 15 دسامبر با بند پلاستیکی نیز عرضه خواهد شد و قیمت آن 1850 دلار خواهد بود.

 

دُکسا ساب 300 (SUB 300T)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم