جواهرات دریا Speedmaster Moonwatch

حالت مطالعه
دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

جواهرات دریا: امگا از مدل های سیمستر 300 با صفحه های معدنی رونمایی می کند

برند مطرح ساعت های امگا که به خاطر استفاده از شهاب سنگ واقعی در صفحۀ ساعت مونواچ اسپیدمستر پنجاهمین سالگرد (50th Anniversary Speedmaster Moonwatch) شهرت دارد، به برخی مواد نادر و ارزشمند که روی زمین یافت می شوند، جهت استفاده در صفحۀ دو ساعت جدید در مجموعۀ سیمستر 300 (Seamaster 300) روی آورده است. یکی از آنها یک صفحۀ لاجوردی را با یک قاب طلا – پلاتین ترکیب می کند، و دیگری از ترکیب مالاکیت (نوعی مرمر سبزرنگ) با یک قاب از طلای 18 عیار استفاده می کند. 

صفحۀ آبی رنگ مدل اول از سنگ معدنی نیمه ارزشمند لاجورد ساخته شده است که از دوران باستان به خاطر رنگ آبی دریایی خیره کننده اش، باارزش دانسته می شد. این سنگ توسط سلسله های سلطنتی مصر باستان استفاده می شد و از آن مجسمه و سایر اشیاء گرانبها می ساختند. مارکوپولو رنگ آن را به عنوان «عالی ترین آبی» در دنیا توصیف کرده است. قاب 41 میلی متری این ساعت مچی که از آلیاژ پلاتین – طلا ساخته شده است، دارای یک حلقۀ خارجی از سرامیک آبی است؛ مقیاس غواصی قاب خارجی در فلز مایع پلاتین اجرا شده است. عقربه ها از طلای سفید 18 عیار هستند و بند چرمی آن با رنگ آبی صفحه و قاب هماهنگ است. 

صفحۀ سیمستر 300 دوم، طیف سبزرنگ مالاکیت را منعکس می کند، یک سنگ باارزش که که برای قرن ها جهت تزئین معابد، کاخ ها، و کلیساها استفاده می شود و به خاطر رنگ جذاب سبزش مورد توجه است. امگا مالاکیت لازم برای صفحۀ این ساعت را از آفریقای جنوبی به دست می آورد، یکی از چند کشور آفریقایی که برخی از معادن مالاکیت در آن قرار دارند. قاب این ساعت (که آن هم 41 میلی متر قطر دارد) از طلای زرد است، چیزی که این روزها در ساعت ها کمتر دیده می شود. همچنین، عقربه ها و قاب خارجی غواصی آن! داخل قاب از سرامیک صیقلی سبز است. بند چرمی سبز رنگ آن، این ترکیب را کامل می کند. 

Omega Unveils Seamaster 300

هر دو ساعت، به کالیبر مستر کرونومتر 8913 امگا (Master Chronometer Claiber 8913) مجهز هستند، یک موتور خودکار کوآکسیال با 39 قطعه جواهر، فرکانس تعادل 25200 vph، و ذخیرۀ نیروی 60 ساعت. مانند تمامی کالیبرهای مستر کرونومتر امگا، این کالیبر نیز دقت بسیار بالا و ویژگی های ضدمغناطیسی دارد. قیمت ساعت لاجوردی 48000 دلار و قیمت ساعت مالاکیت 26500 دلار است. 

 

جواهرات دریا Speedmaster Moonwatch
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم