برند ساعت IWC با برنامۀ جدید «IWC من»

حالت مطالعه
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

برند ساعت IWC با برنامۀ جدید «IWC من» ضمانت ساعت های خود را افزایش می دهد

امروز، IWC اعلام کرد که به عنوان بخشی از برنامۀ جدید «My IWC» (IWC من)، ضمانت بین المللی خود را از دو به هشت سال افزایش می دهد.

هر خریدار جدید یک ساعت مچی IWC این اختیار را خواهد داشت تا پس از خرید، به برنامۀ جدید بپیوندد. سپس، بعد از ثبت نام، «ضمانت بین المللی» این برند از استاندارد 2 سال به 8 سال برای ساعت خریداری شده ارتقاء خواهد یافت.

این برنامه همچنین برای ساعت هایی که طی دو سال اخیر خریداری شده اند موجود است. به این معنا که افرادی که طی دو سال اخیر ساعت مچی برند IWC خریداری کرده اند می توانند برای تمدید ضمانت خود ثبت نام کنند، البته به این شرط که ضمانت ساعتشان هنوز منقضی نشده باشد. مزایای دیگر این برنامه شامل دسترسی به سرویس های فوق العاده و اطلاعات زودهنگام در مورد محصولات و رویدادهای جدید می باشد.

IWC خاطر نشان می کند که برنامۀ IWC من حاصل «سرمایه گذاری گستردۀ این برند در توانمندی های تولیدی و تعالی کیفیت» می باشد. به عبارت دیگر، IWC طی چند سال گذشته گام های بزرگی را جهت ارتقاء کیفیت ساعت هایش برداشته است، و در نتیجه برای تمدید مدت ضمانت به خود اطمینان دارد. این برنامه مورد حمایت مرکز تولید IWC که جدیداً افتتاح شده است، قرار دارد. این مرکز جریان کاری شرکت، از شکل دادن به استیل خام تا تکمیل قاب ها و موتورهای ساعت را تحکیم می کند. این تحکیم لایه های اطمینان بیشتری را برای تولید کننده در مورد ساعت هایش فراهم می سازد، و چشم انداز بهتری از هر گام در فرایند تولید ارائه می دهد.

برای این تولیدکنندۀ شافهاوزنی که در سال 1868 بنیانگذاری شده است، این تمدید خدمات ضمانت، افزونۀ جدیدی در مهر Probus Scafusia است که زینت بخش بسیاری از ساعت ها و مواد IWC است. این مهر برای اولین بار در سال 1903 به عنوان نشان کیفیت استفاده شد. امروزه، نشان کیفیت قوی تر می شود، و پرچم این برند را در میان ساعت سازان لوکس که فعالانه به دنبال اثبات کیفیت برتر محصولاتشان در این صنعت هستند، بالا می برد.

 

برند ساعت IWC با برنامۀ جدید «IWC من»
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم