عالی! سیتی زن

حالت مطالعه
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

عالی! سیتی زن با یک مدل محدود ساعت مچی یاد بنیانگذار مارول، استن لی را گرامی می دارد

شرکت ساعت ژاپنی سیتی زن مشارکت جدی خود با شرکت دیزنی و استودیوی مارول را در سال 2018 آغاز کرده و چندین دور از ساعت های مچی مارول با موضوع ابرقهرمان را عرضه کرده است. اکنون، درست همزمان با تعطیلات و در ماه های پایانی هشتادمین سالگرد مارول، این شرکت اولین ساعت مختص بنیانگذار افسانه ای مارول، استن لی (Stan Lee)  که در نوامبر 2018 فوت کرد، را عرضه کرد.

مدل محدود استن لی سیتی زن، به تخیلات پرثمر و خلاقیت نیرومند لی، نویسنده، ویراستار، ناشر و تولید کننده ای که در کنار برخی هنرمندان معروف کمیک، شخصیت هایی از قبیل مردعنکبوتی، هالک، انتقام جویان، ایکس من، داردویل (Daredevil)، دکتر استرنج (Doctor Strange)، چهار فوق العاده (the Fantastic Four) را خلق کرد، ادای احترام می کند. او همچنین یک شرکت نشر خانوادگی کوچک را تأسیس کرد که بعدها به یک غول سرگرمی چندرسانه ای تبدیل شد. سیتی زن با پاو اینترتینمنت (POW!Entertainment) مشارکت کرد، شرکتی که لی در سال 2001 تأسیس کرد. در این مشارکت سیتی زن یک ساعت مچی خاص با صفحۀ سیاه با الگوهای چاپ شده تولید کرد که امضای مشهور لی روی آنها قرار داشت.

پشت قاب ساعت عبارت معروف لی، «Excelsioe!» به معنی عالی با دستخط امضایی او و همچنین عدد مدل محدود (از 1922 قطعۀ ساخته شده به یاد سال آغاز افسانۀ مارول) حک شده است. مانند تمامی ساعت های مارول سیتی زن، این ساعت نیز دارای موتور اقتصادی برند است که می تواند به طور پیوسته از طریق تمامی منابع نوری شارژ شود و در نتیجه نیاز برای تعویض مرتب باتری را که اکثر ساعت های کوارتز نیاز دارند، برطرف می سازد. این ساعت که در یک جعبۀ خاص درون یک استوانۀ رنگی با تصاویر سبک کمیک لی بسته بندی شده است، به قیمت 595 دلار فروخته می شود.

Citizen Honors Marvel Founder Stan Lee Citizen Honors Marvel Founder Stan Lee
عالی! سیتی زن
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم