جی شاک ، جی استیل

حالت مطالعه
شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

جی شاک جی استیل GSTB100G در طیف رنگی آبی و طلایی

جدیدترین مدل مجموعۀ ساعت های مچی جی استیل متصل به BLE  (بلوتوث انرژی پایین) جی شاک که در سال 2017 به عنوان سری برتر در خانوادۀ جی استیل (G-STEEL) عرضه شد، علاوه بر استحکام و کاربرد جی شاک، ظاهر اسپرت لوکس و اسپرت دارد. ساعت GSTB100G-2A روی قسمت های فلزی قاب دارای IP رزگلد و روی صفحه و بند ساعت دارای رنگ آبی تیره است. 

G-SHOCK G-Steel GSTB100G-2A

ساختار محافظتی لایه جدید که اخیراً طراحی شده است، باعث می شود که این ساعت مچی از پیشینیان خود در خط تولید جی استیل باریک تر باشد و موتور متصل به BLE از فناوری انرژی پایین بلوتوث برای اتصال مدل با گوشی هوشمند از طریق برنامۀ جی شاک استفاده می کند. این فناوری به صاحب ساعت کمک می کند تا منطقۀ زمانی ساعت را عوض کند، سطح باتری را چک کند، و به طور مستقیم از طریق برنامه روی ساعت زنگ هشدار تنظیم کند. همچنین یک کاربری یابندۀ تلفن منحصربفرد وجود دارد که روی گوشی هوشمند شما زنگ هشدار تنظیم می کند تا در صورت گم شدن گوشی آن را پیدا کنید. هر ساعت مچی در این مجموعه به فناوری خورشیدی مجهز (Tough Solar technology) است که شارژ از طریق انرژی خورشیدی را امکانپذیر می سازد و سطح شارژ را روی یک صفحه کوچک روی ساعت 9 نشان می دهد. یک نور سوپر ال ای دی می تواند برای روشن کردن صفحه جهت حداکثر خوانایی در تاریکی فعال شود. 

قاب ساعت که روی آن کریستال یاقوت کبود قرار گرفته است، 8/53 میلی متر قطر دارد و طبق معمول جی شاک، بسیار در برابر ضربه مقاوم بوده و تا عمق 200 متری در برابر آب مقاومت دارد. قابلیت های این مدل عبارتند از کرونومتر 1 ثانیه ای، شمارشگر معکوس، نمایش دوگانۀ زمان/زمان جهانی، هشدار روزانه، تقویم کامل خودکار که تا سال 2099 دقیق است، نمایش روز و تاریخ، و یک حالت ذخیرۀ نیرو که در آن عقربه های ساعت متوقف می شوند تا پس از یک دورۀ بدون استفاده در تاریکی انرژی ذخیره کنند، در حالی که زمانسنجی در پس زمینه ادامه می یابد. 

G-SHOCK G-Steel GSTB100G-2A

 

جی شاک ، جی استیل
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم