برنز روی برنز: مدل جدید اوریس

حالت مطالعه
ﺳﻪشنبه ۳ دی ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

برنز روی برنز: مدل جدید اوریس، بیگ کراون برنز پوینتر دیت

ساعت اوریس بیگ کراون پوینتر دیت (Oris Big Crown Pointer Date) که در اصل به عنوان یک ساعت ابزاری برای هوانوردان ارائه شد، به امضای اوریس تبدیل شد. این مدل حتی نقش کلیدی در احیای آن به عنوان یک برند کاملاً مکانیکی در پی بحران کوارتز دهۀ 1970 ایفا کرد. اوریس هشتادمین سالگرد این ساعت خاص را سال گذشته با ارائۀ ساعتی با قاب برنز و صفحۀ سبز تیره جشن گرفت. امسال، این برند با یک مدل خاص دیگر، وارد عصر برنز دنیای ساعت می شود. این مدل یک قاب برنز را با یک صفحۀ یکپارچۀ برنز ترکیب می کند.

Oris Big Crown Bronze Pointer Date

اوریس بیگ کراون برنز پوینتر دیت دارای یک قاب برنز چند تکه به ابعاد 40 میلی متر است و تمامی ویژگی های مشخصۀ این مدل خاص را دارد، از قبیل قاب سکه ای، گوشوارک ها، و تاج پیچی بزرگ که نام مدل از آن گرفته شده است. زیر کریستال یاقوت کبود گنبدی ضدانعکاسی صفحۀ ساعت قرار دارد که از یک برنز فرآوری شدۀ شیمیایی ساخته شده است و دارای روکش مات شفاف است که به گفتۀ اوریس، به هر ساعت، جلای منحصربفردی می دهد. عقربه های با کیفیت ساعت، زمان را روی اعداد عربی نشان می دهند، در حالی که یک عقربۀ مرکزی با نوک هلالی شکل قرمز تاریخ را روی یک مقیاس پیرامونی نشان می دهد. عقربه ها، اعداد و شاخص های پیرامونی همگی با سوپرلومینوا پوشیده شده اند.

Oris Big Crown Bronze Pointer Date

درون قاب، کالیبر اوریس 754 مبتنی بر سلیتا SW200-1 قرار دارد که با روتور دوجهتۀ اوریس سفارشی سازی شده است. موتور خودکار تا 38 ساعت ذخیرۀ نیرو دارد و به قابلیت توقف ثانیه جهت همزمان سازی آسان ساعت مجهز است. بیگ کراون پوینتر دیت برنز که طیف رنگی برنز و قهوه ای قاب را منعکس می کند، روی یک بند غیرمعمول از چرم آهوی قهوه ای قرار گرفته است. اوریس اعلام کرده است که این ساعت از دسامبر 2019 موجود خواهد بود و قیمت آن 1900 فرانک سوئیس (حدود 1895 دلار) است.

Oris Big Crown Bronze Pointer Date

 

برنز روی برنز: مدل جدید اوریس
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم