بازگشت ساعت رادو گلدن هورس (Rado Golden Horse)

حالت مطالعه
چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

بازگشت ساعت رادو گلدن هورس

مجموعۀ ساعت های مچی اسب طلایی رادو (Rado Golden Horse) برای اولین بار در سال 1957 به بازار عرضه شد. این مجموعه، در واقع اولین سری بود که تحت نام برند رادو تولید می شد. اوایل امسال، رادو یک مدل 37 میلی متری از مدل اسب طلایی را در خط تولید سنتی خود عرضه کرد. اکنون، یک مدل بزرگتر با قاب 42 میلی متری با یک کالیبر اتوماتیک و با انواع جنس های با کیفیت تولید کرده است که البته این برند ساعت سوئیسی به خاطر جنس های باکیفیتش شهرت یافته است. 

مدل گلدن هورس (اسب طلایی) اتوماتیک در قاب های استیل ضدزنگ با جلای صیقلی و مات با صفحه های نقره ای، خاکستری تیره، آبی، یا سبز، و بندهای چرم گاوی با طرح کروکودیل، یا دستبند سه ردیفۀ استیل، یا دستبند دانه برنجی عرضه شده است. مشخصات اصلی این ساعت مچی عبارتند از قاب خارجی حکاکی شده، تاج با آرم لنگر و حاشیۀ قرمز رنگ، اعداد قرمز رنگ در موقعیت ساعت 3، و البته تصویر یک جفت اسب آبی که نام ساعت از آن عاریه گرفته شده است. زیر یک کریستال یاقوت کبود جعبه ای شکل، صفحه ساعت قرار گرفته است که روی آن عقربه های ساعت حرکت می کنند. روی لوگوی رادو در موقعیت ساعت 12، یک ویژگی منحصربفرد دیگر این برند قرار گرفته است: یک لوگوی متحرک لنگر در یک دایرۀ قرمز.

برند رادو، با قاب ساعت اسب طلایی، مهارت خود در استفاده از مواد نامرسوم و فوق مدرن، از قبیل سرامیک های فناوری بالا را به رخ می کشد. قاب خارجی یکی از مدل ها از سراموس رزگلد ساخته شده است که ترکیبی از 90 درصد سرامیک و 10 درصد آلیاژ فلز است که جلایی زیبا و میزان بالایی از ضدخش بودن به قاب می بخشد. مدل های دیگر دارای قاب هایی از سرامیک فناوری بالای پلاسمای صیقلی هستند، که رادو در سال 1998 این ماده را به صنعت ساعت سازی معرفی کرد. ویژگی های این ماده عبارتند از سبک بودن، دوام و جلای مداوم.

زیر پشت قاب تیتانیومی که از پنجرۀ یاقوت کبود پیداست، موتور این ساعت قرار دارد، ETA C07.611 با کوک خودکار، 25 قطعه جواهر، و ذخیرۀ نیرو تا 80 ساعت. دستبندها و بندهای ساعت دارای سیستم بست آسان رادو هستند. قیمت این ساعت ها از 2000 تا 2100 دلار متغیر است. 

 

بازگشت ساعت رادو گلدن هورس (Rado Golden Horse)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم