اولیسی ناردین به شکار کوسه می رود

حالت مطالعه
شنبه ۷ دی ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

اولیسی ناردین با سه کرونوگراف غواصی جدید به شکار کوسه می رود

هفته گذشته، برند ساعت سوئیسی، اولیسی ناردین (Ulysse Nardin) از جدیدترین افزونۀ مجموعۀ غواصی خود، یعنی کرونوگراف غواصی 44 میلی متر (Diver Chronograph 44mm) رونمایی کرد. این آخرین به روزرسانی بر مبنای دایور ایکس (Diver X)  و ساعت های غواصی زنانه (Lady Diver) که ماه گذشته عرضه شدند، و ساعت های غواصی 42 و 44 میلی متر که در سال 2018 عرضه شدند، ساخته شده است. این نشان دهندۀ تلاش مداوم و پیوستۀ برند برای گسترش جذابیت خانوادۀ ساعت های اسپرت برای مخاطبین بیشتر می باشد. 

کرونوگراف غواصی 44 میلی متر جدید در سه رنگ موجود است: مشکی و تیتانیوم، آبی و رزگلد، و یک ترکیب جدید آبی، قرمز و تیتانیوم که در رأس این مثلث سه قرار دارد. قاب 44 میلی متری آن ضخیم است و دکمه های کرونوگراف و تاجی در سمت راست آن قرار دارند، و امضای برند، قاب خارجی دوار تک جهته مقعر از جنس لاستیک که برای بهینه سازی کارکرد و خوانایی ساعت در زیر آب استفاده شده اند. صفحۀ این ساعت دارای نشانگرهای ساعت ضخیم مستطیلی شکل است. نشانگرهای دقیقه در بین نشانگرهای ساعت قرار گرفته اند. در موقعیت های 3، 6 و 9 صفحه های کوچکی به ترتیب، برای شمارشگرهای 30 دقیقه ای، 12 ساعتی و ثانیه شمار قرار گرفته اند. در عین حال، صفحۀ کوچک روی ساعت 6، یک تقویم ظریف و گرد است. دو عقربۀ بزرگ پارویی روی صفحه قرار دارند که ساعت و دقیقه را نشان می دهند، در حالی که یک نشانگر ساده برای ثانیه های کرونوگراف استفاده می شود.

هر یک از این مدل های جدید از کالیبر UN-150 استفاده می کنند، یک موتور خودکار که قادر است تا 52 ساعت ذخیرۀ نیرو داشته باشد. مدل های تیتانیوم و رزگلد هر دو دارای پشت قاب یاقوت کبود هستند که موتور ساعت از آن نمایان است. در حالی که مدل محدود سه رنگ دارای پشت قاب محکمی است که روی آن تصویر کوسه سرچکشی حکاکی شده است. این مدل، مدل کوسۀ سرچکشی هم نامیده می شود. هر یک از این ساعت ها با دستبند پلاستیکی برند اولیسی ناردین روی مچ بسته می شوند.

 

اولیسی ناردین به شکار کوسه می رود
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم