سری تمام فلزی G-SHOCK

حالت مطالعه
شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

سری تمام فلزی G-SHOCK در مدل جدید خود (GMWB5000TB)، از تیتانیوم استفاده کرده

مدل‌های تمام فلزی G-SHOCK که در سال 2018 معرفی شده، رنج کاری خود را گسترده کرده و تعدادی رنگ جدید برای مطابقت با خواسته‌های طرفداران برند ساعت ژاپنی افزوده است. حال در زمان تعطیلات، G-SHOCK مدل GMWB5000TB را به سری تمام فلزی اضافه کرده که به علت استفاده از تیتانیوم سبک برای راحتی مچ و دوام بالا، از دیگر سری‌های متفاوت است.

G-SHOCK GMWB5000TB

این مدل از مدل قبلی که از فلز ضد زنگ ساخته شده بود، بسیار سبکتر است (34% سبکتر). ساعت در بخش بدن، پشت، لبه و دستبند خود از تیتانیوم استفاده کرده است. و همچنین داراری یک پوشش DLC سیاه است که باعث زیبایی لوکس و سطح بالایی از مقاومت در برابر خش می‌شود. شکل مربعی متمامیز بدنه و صفحه دیجیتال مدل آجری، از مدل DW5000C (اولین مدل G-SHOCK در سال 1983) گرفته شده است.

استفاده از پوشش DLC در بدنه و بند.

در حالی که GMWB5000TB یک ظاهر قدیمی سطح بالا دارد، کاربردهای مدرنی از فناوری‌های پیشرفته که در سال‌های اخیر از G-SHOCK انتظار داشتیم را نیز با خود به همراه دارد. در میان این ویژگی‌های نور LED، مقاومت در برابر شوک و ضربه و مقاومت در عمق 200 متری آب و همچنین تکنولوژی خورشیدی که اجازه می‌دهد ساعت با نور خورشید کار کند.

 

ساعت طوری طراحی شده که سبک بوده و مقاومت خوبی در باربر شوک و ضربه داشته باشد

اتصال بلوتوثی مدل برای اتصال به گوشی هوشمند ار طریق برنامه G-SHOCK دو روش کاربردی همگام‌سازی دارد، تکنولوژی زمانبندی G-SHOCK Multi-Band 6 Atomic که در ساعت تعبیه شده، به همراه روش دوم زمانبندی( با استفاده از سیگنال‌های رادیویی از 6 فرستنده مختلف در دنیا)، زمان دقیقی را ارائه می‌دهد. ویژگی کاربردی دیگر شامل کرنومتر با دقت یک صدم ثانیه، نور LED برای دید در شب، نشانگر زمان دنیا، 4 ساعت زنگ در روز و تایمر شمارش معکوس است.

طراحی برگرفته شده از اولین مدل G-SHOCK در سال 1983

این مدل با قیمت 1500 دلار در خرده فروشان سطح بالا منتخب و یا سایت G_SHOCK در دسترس است.

 

سری تمام فلزی G-SHOCK
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم