ساعت مچی خلبانی زنیت مدل Pilot Fleet

حالت مطالعه
چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

زنیت مدل Pilot Fleet خود را با مدل جدید 20 Rescue توسعه داد

این هفته، خانه ساعت گروه لوکس LVMH، صحنه میانی دنیای ساعت را به خود اختصاص داد. این گروه جدیدترین مدل‌های 2020 را در یک رویداد گران و انحصاری در دبی معرفی نمود. در میان معرفی‌کنندگان ساعت مچی می‌توان به زنیت اشاره نمود که دو مدل جدید از محصولات محبوب و مرغوب سری Pilot Type 20 معرفی نمود. این دو مدل عبارتند از Pilot Type 20 Rescue و Pilot Type 20 Chrongraph Rescue.

هر دو ساعت، همانند قطعات مدل پیشین (مدل Pilot Type 20)، از ابزارهای داشبودر ساخته شده در زنیت در روزهای اول فضانوردی استفاده می‌کنند. یک بدنه 45 میلیمتری در فلز صیقل داده شده، یک تاج بزرگ، شماره‌های عربی در زمان‌های مختلف، نشان دادن دقایق بر روی ساعت و لوگوی پرواز زنیت در پشت بدنه آن، از ویژگی‌های این ساعت است. عقربه‌های هر دو مدل جدید دارای الگوی آفتابی با رنگ خاکستری هستند. اعداد از Super-LumiNova گرفته شده که دارای درخشندگی کافی در اتاق‌های تاریک باشد. بخش Rescue از اسم از هایلایت‌های زرد رنگی که به صفحه و بندها زده شده، گرفته شده است.

مدل Type 20 Rescue شامل کالیبر اتوماتیک پیشرفته 679 زنیت است که دارای فرکانس 4 هرتز (در28.800 vph است) و تا 50 ساعت انرژی را در خود ذخیره می‌کند. مدل Type 20 Chronograph به مدل کالیبر اتوماتیک 4069 مجهز شده است که دارای فرکانس بالانس در 36.000 vph (5 هرتز است) و 50 ساعت انرژی را در خود نگه می‌دارد. قیمت مدل Pilot Type 20 Rescue برابر با 7.100 دلار و مدل Pilot Type 20 Rescue Chronograph برابر با 7.600 دلار است. هر دو مدل نیز در بهار عرضه می‌شوند.

شکل 2- ساعت مچی Pilot 20 زنیت در دبی (2020) شکل 3- مدل Pilot Type 20 Rescue Chronograph زنیت شکل4 - مدل Pilot Type 20 Rescue زنیت

 

ساعت مچی خلبانی زنیت مدل Pilot Fleet
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم