بولگاری مدل Octo Finissimo Minute Repeater

حالت مطالعه
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

بولگاری مدل Octo Finissimo Minute Repeater رکورد شکن را در قاب جدید رزگلد، آشکار نمود

این هفته، خانه  ساعت گروه لوکس LVMH ، صحنه میانی دنیای ساعت را به خود اختصاص داد. این گروه جدیدترین مدل‌های 2020 را در یک رویداد گران و انحصاری در دبی معرفی نمود. در میان این نمایش‌دهنده‌ها بولگاری (جواهری و ساعت‌سازی ایتالیایی) وجود داشت که قطعه جدیدش را که ورژن جدیدی از Octo Finissimo Minute Repeater است، عرضه کرد. این ساعت، باریک‌ترین ساعت جهان است که که با فشرده سازی زیاد در یک قاب رزگلد 18 عیاری قرار گرفته.

مدل جدید دنباله مدل Octo Finissimo Minute Repeater سال 2016 است. مدل 2016 در قاب تیتانیومی عرضه شده بود. مدل minute repeater یکی از پیچیده‌ترین تمام ساعت‌ها است به طوری که تعداد انگشت شماری از برندهای معتبر تخصص لازم برای ساخت همچین ساعتی را دارند. در واقع، هر ساعت مچی پیشرفته و برجسته، محدویت‌های ساخت و ساز خاص خود را به همراه دارد و برای دستیابی به هدف چالش‌برانگیز، نیاز به تخصص بالایی است. به طور کلی، بولگاری در این مدل سعی کرده که کوچیکترین فضای ممکن را استفاده کند. برای این کار بولگاری از کالیبر 362 BVL با 12/3 میلیمتر ضخامت استفاده کرده. بدنه 40 میلیمتری ساعت نیز 9/6 میلیمتر ضخامت دارد. البته ضخامت 9/6 میلیمتری کمی بیشتر از ضخامت مدل تیتانیومی آن 85/6 میلیمتری است.

متخصصان ساعت‌سازی بولگاری در کارخانه Le Sentier، در سوییس، شروع به حل چالش خصوصیات فنی همچین مکانیسم پیشرفته‌ای کردند. ار کارهای هوشمندانه می‌توان به نشانگرهای برش داده شده در صفحه ساعت و همچنین حلقه برش داده شده برای تعیین ثانیه در ساعت 6 اشاره نمود.

ناقوس‌های دایره‌ای شکل که به طور مستقیم بر روی بدنه قرار گرفته، همگی دست‌ساز هستند. مراحل زیادی برای ساخت این ناقوس‌ها، از آماده‌سازی و شکل دادن قطعات فولادی گرفته تا تعیین نت‌ها و هارمونیک‌ها طی می‌شود. این ساعت طوری طراحی شده است که می‌تواند در عمق 50 متری آب مقاومت کند. سرانجام، انرژی ذخیره شده 42 ساعت می‌باشد.

Bulgari_OctoFinissimo_MinuteRepeater

آخرین مدل Octo Finissimo Minute Repeater بولگاری، دارای بند با چرم تمساح است. همچنین قیمت این مدل برابر با 170.000 دلار است.

 

بولگاری مدل Octo Finissimo Minute Repeater
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم