جدیدترین مدل مجموعه Constellation Gent اُمگا

حالت مطالعه
شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

نسل بعدی: امگا، جدیدترین مدل مجموعه Constellation Gent را معرفی نمود

سری Constellation امگا از حول و حوش سال 1952 قبل از مدل Speedmaste و 300 Semaster تولید شده است، اما در سال‌های اخیر جز نمونه کارهای حاشیه‌ای امگا به حساب آمده است (حداقل در مدل مردانه اینطور است). مدل زنانه Constellation در سال 2018 دوباره ساخته شد. امگا امسال مجموعه جدید و بزرگ Constellation Gents (شامل 26 مدل جدید) را معرفی نمود. این مدل‌ها از انواع بدنه‌های مختلف و رنگ‌های مختلف ساخته شده و برای اولین بار در ساخت آن‌ها از کالیبر سری Master استفاده شده است.

مدل جدید Constellation همگی دارای قطر 39 میلیمتری بودی که 5امین نسل طراحی را محترم می‌شمارد. اولین مدل این ساعت (سال 1952) که با یک صفحه pie-pan به صورت اسپرت درآمده بود در سال 1982 ادامه پیدا کرد.

به روزرسانی مدل مردانه، هم در طراحی ظاهر آن بوده و هم در تکنولوژی و فناوری داخل آن. تغییرات بیرونی شامل لبه‌های پولیش زده شده و اریب است. به علاوه شماره‌ها به صورت اعداد رومی است. بدنه و ساعت به طور کلی ظریف‌تر و نازک‌تر شده است. به علاوه انواع بندهای چرمی نیز برای آن موجود است.

بدنه ساعت از جنس فولاد ضد زنگ و طلای 18 عیار می‌باشد. درون بدنه نیز به روز رسانی‌های زیادی را دریافت کرده است. استفاده از کالیبر Omega Maste اتوماتیک با قابلیت ذخیره انرژی به مدت 55 ساعت یکی از این موارد است. مدل‌های فولادی و فولادی-طلایی با کالیبر 8800 مجهز شده‌اند و مدل طلایی با کالیبر 8801.

 

مجموعه Omega Constellation Gents دارای قیمت‌های مختلفی است. قیمت بدنه فولادی و بند چرمی برابر با 5.280 دلار است. حال با بند فولادی قیمت 6.050 دلا می‌شود. اگر بدنه فولادی با طلای سدنا همراه شود، قیمت 7.450 دلار است. مبلغ این مدل با بند فولادی برابر با 9.100 دلار و با بند چرمی و نشان‌های الماسی برابر با 10.600 دلار است. مبلغ تمام طلای آن نیز برابر با 31.000 دلار است.

مدل Constellation امگا در فولاد و طلای سدنا و علامت‌های الماسی
 
جدیدترین مدل مجموعه Constellation Gent اُمگا
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم