9 دلیلی برای موفقیت رولکس

حالت مطالعه
ﺳﻪشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

9 دلیلی برای موفقیت رولکس

از نظر بسیاری از افراد، رولکس، تولید کننده شماره یک ساعت سوئیس است. چرا؟ رودیگر بوچر، 9 دلیل برای موفقیت رولکس بیان نموده است.

دلیل اول: شهرت

رولکس به طور واضحی معروف‌ترین برند ساعت‌سازی دنیا است. مطمئناً شما در مورد آن شنیدید حتی اگر در مورد برند امگا و برایتلینگ و یا پاتک فیلیپ چیزی نشنیده باشید. به طور کلی دو نوع مشتری رولکس وجود دارد. گروهی که خیلی می‌دانند و گروهی که کم می‌دانند.

دلیل دوم: کیفیت محصول

پایه موفقیت رولکس محصولات با کیفیت خیلی بالا در تمام این سال‌ها است. ساعت‌های رولکس زمان را دقیق نشان داده و قابل اعتماد هستند. داشتن کیفیت بالا و تولید نزدیک به 750 هزار عدد، در نوع خود فوق‌العاده است. این ساعت‌ساز بر چیزی که بهترین هستند، تمرکز می‌کنند. شما هیچوقت زهی را با نرمی حرکت Submariner یا GMT-Master II تصور نمی‌کنید.

دلیل سوم: هر چیزی که یک ساعت نیاز دارد

اهمیت نام رولکس به نووآوری‌های آن شرکت وابسته است. در سال 1914، رولکس کالیبری را ساخت که به استاندارد تبدیل شد. در سال 1927 اولین ساعت ضد آب دنیا نیز توسط رولکس معرفی شد.

دلیل چهارم: طراحی

راحت و مناسب بودن ساعت، به علت طراحی آن است. تمامی مجموعه‌ها در تمام سال بهبود پیدا می‌کند. تغییرات ناگهانی در ساعت رخ نمی‌دهد و تغییرات به صورت تدریجی رخ می‌دهد.

دلیل پنجم: ثبات در ارزش و قیمت

وقتی که شما ماشینی می‌خرید ارزش آن نصف می‌شود. این موضوع برای دیگر ساعت‌های نیز تا حدودی مطرح است جز رولکس.

دلیل ششم: قیمت‌های مزایده

بعد از آمدن ساعت‌های جدید ساعت‌های قدیمی‌تر به مزایده گذاشته می‌شوند. بعد از پاتک فیلیپ، رولکس داغ‌ترین برند است. مزایده‌های موفق زیادی در سال‌های اخیر دیده شده است. در بعضی از موارد، قیمت‌ها سر به فلک می‌کشند.

دلیل هفتم: کسری‌های مصنوعی

وقتی کسی چیزی را که می‌خواهد در دسترس نباشد، آن زمان اوج مطلوبیت رخ می‌دهد.

دلیل هشتم: بازاریابی و ارتباطات

موسس رولکس یک بازاریاب فوق‌العاده بود. او نامی را انتخاب کرد که تلفظش در زبان‌های مختلف راحت باشد و نام آن را بر روی صفحه ساعت چاپ می‌کرد (زمانی که این کار مرسوم نبود)

دلیل نهم: اسطوره یکپارچگی

رولکس همیشه به متدهای خود پایبند بوده و سعی میکند پیشرفت‌های پیوسته داشته باشد. این شرکت ساعت‌های پیچیده تولید نمی‌کند و تکنولوژی‌های جدید را به آرامی استفاده می‌کند.

 

9 دلیلی برای موفقیت رولکس
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم