4 مدل محدود جدید Grand Seiko

حالت مطالعه
پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

Grand Seiko به مناسبت 60امین سالگردش، 4 مدل محدود جدید را معرفی کرد

ماه دسامبر سال 1960 بود که غول ساعت‌سازی ژاپن مدل «پادشاه ساعت‌ها» را معرفی نمود. این ساعت، اولین ساعت Grand Seiko به حساب می‌آید. ساعت «پادشاه ساعت‌ها» به واسطه رسیدن دقت، دوام، خوانایی و راحتی استفاده فوق‌العاده‌اش، تبدیل به افسانه شد. امسال نیز، برند Grand Seiko 60امین سالگردش را با چهار مدل محدود جدید (دو اتوماتیک و دو کوارتز) جشن می‌گیرد. همگی این ساعت‌ها دارای صفحه آبی با مارک و امضا Grand Seiko هستند.

شکل 1- مجموعه Grand Seiko Herita- مدل محدود Hi-Beat 36000

عدد 60 نه تنها یک عدد اساسی و مهم در زمان است، بلکه در فرهنگ ژاپن نشان از لحظه انرژی جدید و تولد دوباره است.

اولین ساعت از دو ساعت اتوماتیک، یک ساعت مردانه و دوباره تولید شده از مدل 44GS سال 1967 با طراحی جدید است. کالیبر این ساعت، مدل 9S85 است که به میزان 55 ساعت انرژی را در خود ذخیره می‌کند. بدنه این ساعت از جنس فولاد ضد زنگ بود و تا عمق 100 متری ضد آب است. این ساعت دارای مقاومت مغناطیسی A/m 4.800 است. نام این مدل Hi-Beat 3600 است که به تعداد 1500 عدد و با قیمت 6.200 یورو به بازار عرضه می‌شود.

دیگر مدل اتوماتیک، مربوط به بانوان است و دارای کالیبر 9S27 با قابلیت ذخیره انرژی به مدت 50 ساعت است. این ساعت شامل 50 الماس بر روی زهش است. به طور کلی 56 الماس در آن وجود دارد. این ساعت نیز دارای بدنه و بند فلزی است و تعداد آن محدود به 300 و قیمت آن 9.900 یورو است.

شکل 2- مدل زنانه ساعت اتوماتیک از مجموعه Grand Seiko Elegance

دو مدل کوارتزی نیز به بازار عرضه می‌شود. یکی از این مدل‌ها دارای کالیبر 9F85 است. این کالیبر دارای قابلیتی است که می‌توان با آن بدون نگه داشتن عقربه دقیقه، عقربه ساعت را تنظیم نمود. دقت این کالیبر بسیار بالا بوده، به همین دلیل از علامت ستاره در بالای ساعت 6 استفاده می‌شود. تعداد این مدل به 2500 عدد محدود شده و قیمت هر ساعت 3.900 یورو است.

Grand Seiko Heritage Collection Quartz Limited Edition (Ref. SBGP007)

مدل دیگر کوارتزی نیز دارای کالیبر 9F85 است. این ساعت دارای زه سرامیکی ضد خش با رنگ آبی است. بدنه این ساعت 40 میلیمتر قطر دارد و تا عمق 200 متری ضد آب است. تعداد این ساعت محدود به 2000 عدد بوده و قیمت آن 3.900 یورو است.

Grand Seiko Sport Collection Quartz Limited Edition (Ref. SBGP015)

 

4 مدل محدود جدید Grand Seiko
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم