هابلوت هیبریدی

حالت مطالعه
ﺳﻪشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

هابلوت کالیبر جدید هیبریدی خود را در ساعت Spirit of Big Bang Meca-10 معرفی نمود

برای جشن گرفتن 15امین سالگرد معرفی مدل Big Bang (در سال 2005)، هابلوت ساعت‌های جدید خود را در هفته ساعت LVMH در دبی، معرفی نمود. در میان این ساعت‌ها، ساعت Big Bang Integral بود. این ساعت اولین ساعت Big Bang با بند فلزی یکپارچه با بدنه است. ساعت MP-11 با سرامیک قرمز رنگ و قابلیت ذخیره انرژی به مدت 14 روز نیز یکی دیگر از ساعت‌های معرفی شده بود. ساعت دیگری که ما در اینجا به آن می‌پردازیم ساعت جدید Spirit of Big Bang Meca-10 است.

کالیبر Meca-10 اولین بار در ساعت Big Bang Meca-10 دیده شد. این کالیبر به قابلیت ذخیره انرژی ده روزه‌اش معروف بود. برای اینکه بتوان این کالیبر را در بدنه مدل Spirit of Big Bang جا داد، باید تغییراتی در آن ایجاد می‌شد. بنابراین از طراحی هیبریدی برای آن استفاده شد.

طراحی کلی ساعت بسیار شبه به مدل‌های اصلی Spirit of Big Bang است. بدنه آن یک بدنه بشکه‌ای مانند 45 میلیمتری است که 6 پیچ H شکل برای نگه داشته زه آن و دو پیچ اضافه برای بستن بند در دو انتهای آن به کار گرفته شده است. صفحه ساعت، به طور کلی تغییرات زیادی را مشاهده کرده است. این ساعت دارای دو عقربه شمشیری شکل برای نشان دادن ساعت و دقیقه است. در ساعت 3 نشانگری وجود دارد که میزان ذخیره انرژی  را نشان می‌دهد.

ساعت جدید Spirit of Big Bang Meca-10 در انواع مدل‌ها عرضه می‌شود: یکی از این مدل‌‌ها مدل تیتانیومی است که در خورده فروشی‌ها با قیمت 23.100 دلار به فروش می‌رسد. دیگر مدل، مدل "شاه طلا" است. این مدل از آلیاژهای طلا و پلاتین ساخته شده است. قیمت این ساعت در خرده فروشی‌ها 44.100 دلار است. مدل "جادوی سیاه" نیز یکی دیگر از مدل‌ها است. این مدل با سرامیک مشکی ساخته شده است و قیمت آن 27.300 دلار است.. تمامی مدل‌ها با بند لاستیکی نیز موجود است.

 

هابلوت هیبریدی
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم