معرفی Bermont Rose جدید

حالت مطالعه
یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

برمونت، شراکت 5 ساله با راگبی انگلستان را اعلام می‌کند. معرفی Bermont Rose جدید

در آخر ماه پیشین، شرکت انگلیسی برمونت، آخرین همکاری و شراکتش با راگبی انگلستان را اعلام کرد. به همراه این اعلامیه، این شرکت از این جدیدترین ساعتش با نام Bermont Rose رونمایی کرد. این همکاری، یک توافق 5 ساله است و در این توافق، برمونت به صورت رسمی ساعت‌ها و زمان‌سنج‌های راگبی انگلستان را تدارک می‌بیند. برای جشن گرفتن این توافق و حرکت قابل توجه، ساعت جدید Bermont Rose معرفی شد.

با این توافق، برمونت تمامی ساعت‌های دور استادیوم‌های راگبی انگلستان را تهیه می‌کند. به علاوه با بازیکنان هم همکاری می‌کند. اولین سفیر این برند، تام کری بازیکن 21 ساله می‌باشد.

بدنه این ساعت، یک بدنه فولادی 43 میلیمتری است که دارای بند چرمی آبی رنگ و یا فولادی است.

دقیقه‌های ساعت طوری نشان داده شده است که مانند مسیر ریلی است. به علاوه اعداد ساعت با فونت Arabic نوشته شده است. بر روی ساعت 6، نمایشگر تاریخ وجود دارد. دو صفحه فرعی نیز وجود دارد که یکی ثانیه را نشان می‌دهد و دیگری زمان‌سنج سی دقیقه‌ای است. در پایین صفحه نیز به جای London (که در این برند مرسوم است) کلمه England نوشته شده است.

کالیبر استفاده شده در این ساعت، کالیبر برمونت BE-50AE است. این کالیبر قابلیت ذخیره انرژی به مدت 38 ساعت را دارد. این کالیبر را از پشت ساعت می‌توان دید.

این همکاری نشان می‌دهد که علاوه بر اینکه برمونت برای گسترش کار خود در بازار آمریکا به شدت تلاش می‌کند (معرفی H-4 Hercules Limited Edition “Spurce Goose”)، برای نگه داشتن موقعیتش در ساعت‌سازی انگلستان نیز تلاش می‌کند.

ساعت جدید Bermont Rose به صورت پیش خرید و با قیمت 6.595 دلار با بند چرمی و 7.195 دلار با بند فلزی، از طریق وب‌سایت برند موجود است. این ساعت تا انتهای ماه فوریه به افراد می‌رسد.

 

<
معرفی Bermont Rose جدید
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم