5 ساعت مچی با نمایشگرهای غیر عادی

حالت مطالعه
ﺳﻪشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

5 ساعت با نمایشگرهای غیر عادی

بسیاری از ساعت‌ها فقط زمان را نشان می‌دهند. با این وجود موارد زیادی از خلاقیت وجود دارد. در این مقاله 5 ساعت با طراحی غیر مرسوم از 5 برند نوآور را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

1) Andersen Genève Montre à Tact

ساعت‌های Tactful به افراد اجازه می‌دهد که بدون برگرداندن دست خود، در حالی که در تئاتر هستند و یا در جلسات هستند، ساعت را چک کنند. به همین دلیل Andersen یک صفحه نمایش دوم تهیه کرده است. بدنه ساعت به رنگ سفید و رزگلد بوده و 42 میلیمتر قطر دارد، قیمت این ساعت حدود 64.000 دلار است.

2) Bell & Ross BR01-92 Turn Coordinator

شرکت Bell & Rose ساعتی را ساخته که زمان را فقط در نیمه بالایی صفحه نمایش می‌دهد. دیسک‌ها برای نشان دادن ساعت و دقیقه می‌چرخند. بدنه این ساعت از جنس فولاد ضد زنگ با پوشش PVD با قیمت 6.000 دلار است.

3) Botta-Design Uno-24 Plus

همانند ساعت Breitling (ساعت زیری)، ساعت Undo-24-Plus از Botta Desing (در آلمان) دارای یک نشانگر 24 ساعته است. طراحی این ساعت غیر عادی بوده و خواندن آن بسیار سخت می‌باشد. بدنه ساعت از نوع فولاد ضد زنگ با قطر 45 میلیمتر است. قیمت ساعت 548 یوور است.

4) Breitling Avenger Hurricane

این ساعت نیز یک ساعت با نشانگر 24 ساعته است. این ساعت برای خلبان‌هایی که از زمان UTC استفاده می‌کنند، بسیار مفید است. بدنه ساعت 50 میلیمتری بوده و با وجود باریک بودن محکم است. کالیبر ساعت قابلیت ذخیره انرژی به مدت 70 ساعت را دارد. قیمت این ساعت برابر با 8.390 دلار است.

5) Hublot MP05 LaFerrari

در حالی که Bell & Rose از دیسک‌های چرخان استفاده می‌کند، Hublot از درام‌های چرخان استفاده می‌کند. ساعت MO05 Laferrari دارای قابلیت ذخیره انرژی به مدت 50 روز (بله 50 روز نه 50 ساعت!) را دارد. قیمت این ساعت برابر با 575.000 دلار است.

 

5 ساعت مچی با نمایشگرهای غیر عادی
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم