تاریک ترین ساعت مچی ها

حالت مطالعه
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

تاریک‌ترین ساعت‌ها (و دقیقه‌ها): H.Moser & Cie. مدل‌های Vantablack “Black Hands” را معرفی می‌کنند

در سال 2018، H.Moser & Cie. ساعتی را معرفی کردند که صفحه‌اش از Vantablack ساخته شده بود. این ماده به عنوان مشکی‌ترین مشکی تولید شده شناخته می‌شود. امسال نیز، این شرکت سه مدل جدید با صفحه وانتابلک و عقربه‌های مشکی معرفی نمود.

H. Moser & Cie Vantablack

دو مدل از سه مدل جدید با نام Venturer Vantablack Black Hands با بدنه طلای سفید به قطر 39 میلیمتر و Venturer Vantablack XL با بدنه فولادی و قطر 43 میلیمتر است. سومین مدل مربوط به مجموعه Endeavour است که دارای بدنه فولادی با پوشش DLC مشکی و به قطر 42 میلیمتر است.

H. Moser & Cie Vantablack

Vantablack، از نانوله‌های کربنی که 1000 برابر ریزتر از موی انسان هستند، تشکیل شده است. این نانوله‌ها به صورت عمودی در کنار یکدیگر قرار گرفته و می‌توانند 965/99 درصد نور را جذب کنند. این ماده در گذشته برای جلوگیری از ورود نور به تلسکوپ‌ها استفاده می‌شد. به علاوه برای استتار گرمایی در مسائل نظامی نیز کاربرد دارد. این صفحه با همراهی عقربه‌های مشکی، زمان را به صورت مخفی نمایش می‌دهد و فقط وقتی که به آن نزدیک باشیم می‌توانیم زمان را بخوانیم.

Venturer Vantablack Black و Venturer Vantablack XL دارای کالیبر HMC 327 هستند این کالیبر دارای 29 جواهر است و می‌تواند تا 3 روز زمان را نگه دارد.

مدل Endeavour Tourbillon Vantablack Black Hands دارای کالیبر HMC 804 است. این کالیبر دارای فناوری است که باعث می‌شود دقت ساعت بالاتر برود.

تمامی مدل‌ها دارای بند مشکی از چرم تمساح هستند که با پیچ به بدنه متصل شده‌اند. مدل Venturer با طلای سفید با قیمت 27.600 دلار به فروش می‌رسد. مدل Venturer XL با بدنه فولادی با قیمت 26.600 دلار به فروش می‌رسد. مدل Endeavour Tourbilion با بدنه فولادی و پوشش DLC مشکی با قیمت 69.000 دلار به فروش می‌رسد. تمام سه مورد برای فروش در پلتفرم فروش آنلاین Moser به فروش می‌رسد. دلیل فروش اینترنتی، بحرانی سلامتی جهانی حال حاضر دنیا است.

 

تاریک ترین ساعت مچی ها
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم