جدیدترین ساعت های زنانه فشن امگا

حالت مطالعه
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

Omega، مجموعه Speedmaster 38 میلیمتری را با 4 نسخه طلایی محدود به روز رسانی کرد

این هفته، Omega از آخرین به روزرسانی خط محبوب Speedmaster پرده برداشت. این کار را با معرفی 4 ساعت که به مجموعه Speedmaster 38 میلیمتری (متمرکز بر زنان) اضافه شده است، انجام شد. این 4 مدل شامل دو مدل ساعت طلای سدنا (Sedna) و دو نسخه طلای زرد است. هر دو مدل‌های بسیاری گران‌بهایی هستند که به دو صورت با زه الماسی یا بدون الماس عرضه می‌شوند.

به دو صورت با زه الماسی یا بدون الماس

برای آن‌هایی که با طراحی Speedmaster 38mm آشنایی دارند، ساعت‌های حدید تقریباً همان طراحی را دارد. فقط با ویژگی‌ها و مواد جدید همراه با رنگ‌های متفاوت. مدل طلای زرد از یک صفحه نقره‌ای رنگ مایل به سبز استفاده می‌کند. بند این ساعت نیز از کروکودیل تهیه شده و سبزرنگ هستند. این در حالی است که مدل طلای سدنا از صفحه به رنگ کاپوچیونو مایل به قهوه‌ای استفاده کردن و بند آن رنگ خاکستری مایل به قهوه‌ای دارد.

رنگ مایل به سبز رنگ کاپوچیونو

هر یک از ساعت‌ها به سبک نمادین و پیچ‌خورده Speedmaster تولید می‌شود که در سمت راستشان یک تاج امضا شده وجود دارد.

در کنار ساعت دوازده دو نقطه معروف وجود دارد. به علاوه ساعت‌ها دارای سه صفحه فرعی هستند که مدل زنانه‌تری به هر ساعت می‌دهد. صفحه فرعی سمت چپ برای نشان دادن ثانیه‌هاست و صفحه راستی یک کرونوگراف سی دقیقه‌ای است و در پایین یک کرونوگراف12 ساعته وجود دارد. همچنین نشانگر تاریخ به صورت دایره‌ی در پایین صفحه ساعت وجود دارد.

در درون مدل‌ها از کالیبر Omega 3330 استفاده شده است. این کالیبر به صورت اتوماتیک بوده و به مدت 52 ساعت انرژی را در خود ذخیره می‌کند. این کالیبر به وسیله بدنه‌ای محکم حفاظت می‌شود.

کالیبر Omega 3330

هر 4 ساعت جدید در حال حاضر در سایت خرید آنلاین Omega با دو گزینه زه استاندارد (با قیمت خرده‎فروشی 15.600 دلار) و نسخه دو الماس با قیمت 18.900 دلار موجود است.

 

جدیدترین ساعت های زنانه فشن امگا
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم