Paneraiساعت های نیرودریایی را مدرن کرد

حالت مطالعه
شنبه ۷ تير ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

ساعت مچی های قدیمی رادیوم که توسط نیرودریایی ایتالیا استفاده شده بود، با ظاهری مدرن وارد بازار می شوند.

Panerai 70امین سالگرد اولین سری ساعت Luminor را جشن گرفت. نام این ساعت از ماده درخشانی که اولین بار به صورت طبیعی و ایمن‌تر از مواد درخشان مبتنی بر رادیوم توسعه داده شد، گرفته شده است. ساعت‌های رادیوم اولین بار در سال 1940 برای استفاده نیروی دریایی ایتالیا در جنگ جهانی دوم معرفی شد. این تکنولوژی در آن زمان یک جهش در تکنولوژی ساعت‌سازی به حساب می‎آمد.

Panerai برای 70امین سالگرد اولین سری ساعت Luminor، سه ساعت جدید معرفی نمود. نام این سه مدل عبارتند از: Luminor Marina (PAM01117Luminor Marina Carbotech (PAM01118) و Luminor Marina Fibratech (PAM01119). هر سه این ساعت‌ها از بدنه و کالیبر یکسانی استفاده می‌کنند ولی رنگ صفحات و جنس و مواد مصرفی استفاده شده در بدنه آن‌ها متفاوت است.

هر سه ساعت دارای بدنه با قطر 44 میلیمتری هستند که ضخامتشان برابر با 65/15 میلیمتر است. سه بدنه سه ساعت از جنس‌های تیتانیوم، مواد کربوتک و فابریتک هستتند. مدل تیتانیومی دارای صفحه آبی رنگ است، در حالی که دو مدل دیگر دارای رنگ طوسی هستند. در کنار ساعت سه یک نمایشگر تاریخ وجود دارد. به علاوه اعداد با فونت Arabi در ساعت‌های 6، 9 و 12 نوشته شده است. در کنار ساعت 9 نیز یک ثانیه شمار وجود دارد. حالت درخشان در بند ساعت نیز موجود است.

هر سه ساعت به کالیبر اتوماتیک P9010 با قابلیت ذخیره انرژی به مدت 72 ساعت مجهز است. پشت ساعت 70 سال وارانتی دارد. همچنین این مدل ها تا عمق 300 متری ضد آب هستند.

این سه مدل به تعداد محدود 270 عدد عرضه می شوند. فروش آنها نیز از دسامبر 2020 در بوتیک‌های Panerai آغاز می‌شود. قیمت PMA01117 برابر با 19.000 دلار، قیمت مدل PAM01118 برلبر بل 16.000 دلار و قیمت مدل PAM01119 برابر با 19.000 دلار است.

 

Paneraiساعت های نیرودریایی را مدرن کرد
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم