5 ساعت با نمایشگرهای تاریخ بزرگ

حالت مطالعه
جمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

قدرت اعداد: 5 ساعت با نمایشگرهای تاریخ بزرگ

بعضی از خبره‌های ساعت، نمیاشگر تاریخ ساعت را در هر مدل و نوعی یک المان گمراه‌کننده، غیر ضروری و مخرب هماهنگی طراحی می‌دانند. عده‎‌ای نه تنها از آن قدردانی می‎کنند، بلکه میخواهند تا آنجا که ممکن است، خوانا و برجسته باشد. ما لیسیتی را متناسب گروه دوم گردآوری کردیم که در اینجا به آن اشاره می‌کنیم.

BLANCPAIN VILLERET GRANDE DATE

Villeret Grand Date بر اساس کالیبر داخلی 6950 ساخته شده است. این کالیبر به میزان 72 ساعت انرژی را در خود نگه می‌دارد. به علاوه یک صفحه با تاریخ بزرگ دارد که در نیمه شب تغییر می‎کند. صفحه ساعت به رنگ نقره‌ای می‎باشد. بدنه این ساعت رز گلد با قطر 40 میلیمتر است. قیمت این ساعت نیز برابر با 21.300 دلار است.

CARL F. BUCHERER HERITAGE BICOMPAX ANNUAL

این ساعت از یک کرونوگراف 34 میلیمتری در سال 1956 الهام گرفته است. Heritage Bicompax Annual یک تقویم سالیانه را با یک کرونوگراف ادغام کرده است. قطر بدنه ساعت 41 میلیمتر بوده و جنس آن فولاد ضد زنگ است. کالیبر این ساعت قابلیت ذخیره 42 ساعت انرژی را دارد و قیمت آن برابر با 10.200 دلار است.

CHOPARD L.U.C ALL IN ONE

این ساعت با بدنه 46 میلیمتری و با و مدل پلاتینیومی و رز گلدی به بازار عرضه شد.

GLASHÜTTE ORIGINAL PANOMATIC LUNAR

این ساعت دارای طراحی منحصر به فرد خود است. بدنه آخرین مدل این ساعت از جنس رز گلد و با قطر 44 میلیمتر است. صفحه ساعت به رنگ آبی بوده و بند آن از جنس پوست تمساح و به رنگ آبی تیره است. کالیبر این ساعت قابلیت ذخیره انرژی به میزان 42 ساعت را دارد. قیمت این ساعت برابر با 20.500 دلار است.

H. MOSER & CIE. PIONEER PERPETUAL CALENDAR MD

این ساعت به علت دو پنجره در کنار ساعت سه معروف است. یکی از این پنجره‌ها برای تاریخ است و دیگری برای ماه. تاریخ در هر زمانی از روز به صورت جلوگرد و عقب گرد قابل تنظیم است. بدنه این ساعت از جنس فولاد ضد زنگ بوده و قطر آن 8/42 میلیمتر است. قیمت این ساعت نیز برابر با 39.900 دلار می‎باشد.

 

5 ساعت با نمایشگرهای تاریخ بزرگ
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم