اولین ساعت تربیلن آنتی‌مغناطیس

حالت مطالعه
پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

Omega De Ville Tourbillon Numbered Edition: اولین ساعت گردبادی آنتی‌مغناطیس

وقتی که در مورد Omega فکر می‌کنید، چه چیزی به ذهنتان می‌آید. جیمزباند، فرود بر ماه یا المپیک؟ هرچیزی که هست، احتمالا اولین فکرتان ساعت گردبادی نیست. با این وجود اگر یک نگاه نزدیک به تاریخچه بلند Omega بیندازیم، تعداد انگشت‌شماری از نقاط عطف بسیاری مهم در زمینه هورولوژی را کشف می‎کنید. در اصل این Omega بود که اولین ساعت با کالیبر گردبادی را در سال 1947 ساخت و در سال 1994 (نزدیک به 50 سال بعد) این برند سوئیسی ساعت مچی گردبادی خود کوک شونده را ساخت و نزدیک به یک دهه بعد اولین ساعت مچی کرونومتری گردبادی را ساخت. این هفته نیز، Omega آخرین دستاوردش را رونمایی کرد. اولین ساعت مچی گردبادی که به صورت دستی کوک شده و استانداردهای سخت Omega را گذرانده.

First Antimagnetic Tourbillon

برای ساخت بدنه 43 میلیمتری ساعت De Ville Tourbillon Numbered Edition دو نوع ماده را با هم ادغام کرده‎اند. موادی که نشانه برند Omega است. بدنه شامل طلای 18 عیار Canopus است و زه و پشت بدنه آن دارای طلای 18 عیار Sedna.

First Antimagnetic Tourbillon

بخش (گردباد) مرکزی ثانیه را نشان می‌دهد و تا 15.000 گاوس میدان مغناطیسی مقاوم است. برای کسانی که با ویژگی کالیبرهای کرونومتری Omega آشنایی ندارند، باید بگوییم چیزی که این ساعت را متمایز می‌کند پیشرو بودن در صنعت مقاومت در میدان مغناطیسی است.

کالیبر استفاده شده در این ساعت Caliber 2640 نام دارد. این ساعت قابلیت ذخیره انرژی به مدت 72 ساعت (یا همان سه روز) را دارا می‌باشد. صفحه دارای یک پوشش تیره PVD و با علائم طلایی است. این ساعت دارای بند چرمی و 5 سال وارانتی است. این ساعت از ماه جولای سال 2020 در خرده‌فروشی‌ها با قیمت 168.000 دلار موجود خواهد بود.

در زیر به طور خلاصه به مشخصات این ساعت نگاهی می‌اندازیم:

سازنده: Omega

عملکرد: ساعت، دقیقهٍ ثانیه و نمایشگر مانده انرژی

کالیبر: کالیبر 2640 با قابلیت ذخیره انرژی به مدت 72 ساعت

بدنه: بدنه طلای Canopus و Sedna. قابیلت مقاومت تا عمق 30 متری آب.

بند ساعت: بند چرمی

ابعاد: قطر = 43 میلیمتر

قیمت: 168.000 دلار

 

اولین ساعت تربیلن آنتی‌مغناطیس
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم