10ساعت جدید به مناسبت روز پدر

حالت مطالعه
ﺳﻪشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

زمانیکه فرانک سیناترا الهام دهنده Bulova می شود:

درست در زمان روز پدر، Bulova با الهام گرفتن از خواننده مثال زدنی به نام فرانک سیناترا و برای ادای احترام به او، 10 ساعت جدید را عرضه کرد. در این 10 ساعت از 4 طراحی جدید و مجزا استفاده شده که هریک از آن‌ها، به نام آهنگ‌های مشهور این هنرمند نام‌گذاری شده‌اند. این مدل‌های شامل شکل کوسنی با نام Fly Me to the Moon، مدل مستطیلی با نامه My Way، سبک تنو با نام Young at Heart و مدل گرد با نام The Best is Yet to Come است. هر کدام از این ساعت‌ها دارای تصویر کلاه سینانترا و یا امضای آن روی صفحه اصلی است.

طبق گفته‌های Bulova، ارتباط این شرکت با سیناترا به دهه 1950 بر می‌گردد، زمانی که او در یک سریال تلویزیونی بود و Bulova اسپانسر آن شد. به علاوه، سیناترا معروف به پوشیدن و به دست کردن ساعت‌های Bulova است.

Fly Me to the Moon

اولین ساعت معرفی شده ساعت Fly Me to the Moon است که شامل سه قطعه است و هر کدام شامل نوع کوسنی 39 میلیمتری است. دو مورد از این مدل شامل بدنه استیل با صفحه مشکی یا نقره‌ای است و سومین مدل شامل یک بدنه استیل با رنگ طلا و صفحه سفید رنگ است. این ساعت دارای کالیبر اتوماتیک 8215 با قابلیت ذخیره انرژی به مدت 42 ساعت است.

My Way

این ساعت نیز دارای دو مدل مستطیلی ودو نوع بدنه استیل با رنگ طلا است. بدنه استیل دارای صفحه مشکی با همراهی رنگ طلا است. بدنه استیل رنگ طلایی نیز دارای صفحه سفید رنگ است. در این ساعت از کالیبر 1L45 کوارتز استفاده شده است.

Young at Heart

سومین مدل، مدل Young at Heart بود که شامل دو مدل با رنگ طلایی است. صفحه این ساعت شامل رنگ نقره‌ای و قهوه‌ای می‌باشد. این ساعت از کالیبر Moyota 8215 استفاده می‌کند.

The Best is Yet to Come

آخرین ساعت در مجموعه سیناترا با نام The Best is Yet to Come معرفی شده است. این ساعت نیز دارای سه قطعه می‌باشد. عرض قاب این ساعت به اندازه 40 میلیمتر است. دو مورد از آن‌ها دارای بدنه استیل و یکی با بدنه به رنگ طلا است. این ساعت از کالیبر SW215 بهره می‌برد که قابلیت ذخیره انرژی به مدت 42 ساعت را دارا می‌باشد.

کلیه ساعت‌های مذکور از 495 دلار تا 1350 دلار قیمت دارند.

10ساعت جدید به مناسبت روز پدر
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم