ساعت مخصوص برای غواصی در یخ

حالت مطالعه
ﺳﻪشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

غواصی با ساعت Panerai Luminor Submersible

ساعت های مچی مخصوص غواصی برند پانرائی : برای غواصان حرفه و نظامی طراحی شده بودند اما امروز می خواهیم نگاهی به جدید ترین ساعت غواصی این برند بیاندازیم

the Panerai Luminor Submersible

غواصی در یخ نیاز به تخصص خاصی دارد. اگر لایه یخ برای نگه داشتن غواصان، تیم و تجهیزاتشان به اندازه کافی ضخیم نباشد، خطر شکستن یخ در دریاچه یخ‌زده و غرق شدن در آب یخ بسیار بالا است. یک غواص باید درس‌های تمرینی را پشت سر گذاشته و برای غواصی در یخ مجوز بگیرد تا یاد بگیرد که چگونه خطرات را به حداقل برساند. ما در این مقاله به بررسی Panerai Luminor Submersible 1950 3 Days می‌پردازیم. غواصی ما به خطرناکی غواصی‌های نظامی در دهه 1940 و 1950 نبود (این دهه‌ها، زمانی بود که ساعت‌های Panerai توسعه داده شدند). درجه آبی که در آن غواصی صورت گرفت برابر با 1 درجه سلسیوس بود. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که دست کردن این ساعت‌ها در روی لباس‌های غواصی بسیار سخت بود.

the Panerai Luminor Submersible

خوانایی ساعت مچی یکی از اولویت‌هایی است که یک غواص در حین پوشیدن ساعت به آن فکر می‎کند. این ساعت به همان اندازه‌ای که در بیرون آب نور را بازتاب می‌دهند، در پایین آب نور را بازتاب نمی‌دهند و زمان به علت استفاده از مواد درخشان به راحتی قابل خواندن است. بعد از غواصی‌ها نگاه نزدیک‌تری به ساعت انداختیم و طبق انتظار هیچگونه خشی را بر زه آن ندیدیم. کالیبر داخل این ساعت شامل Caliber P.9010 است که مدل تغییر یافته P.9000 است. در زیر بعضی از مشخصات این ساعت را جمع‌بندی می‌کنیم:

تولیدکننده: Officine Panerai

شماره مرجع: PAM01389

کالیبر: کالیبر P.9010 که اتوماتیک بوده و قابلیت ذخیره انرژی به مدت 72 ساعت را دارا می‌باشد.

بدنه: تیتانیوم، به همراه زه سرامیکی قابل چرخش. قابلیت مقاومت در عمق 300 متری آب

بند: بند پلاستیکی

قیمت: 11.000 دلار

 

ساعت مخصوص برای غواصی در یخ
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم