ذخیره انرژی تا 10 روز با Oris Aquis

حالت مطالعه
ﺳﻪشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

انتخاب مسیر: بررسی ساعت New Oris Aquis GMT Date

ساعت Aquis GMT Date به معنای ورود به دنیای ناشناخته قبلی نیست چراکه این برند محبوب سوئیسی قبلا در مورد ساعت‌های با منطقه زمانی‌های مختلف تجربه داشته است. Oris Big Crown ProPilot Worldtimer یک ساعت خلبانی با نوآوری تنظیمات منطقه زمانی با زه است. تاریخ این ساعت با گذشتن از نیمه‌شب عوض می‌شود. کالیبر استفاده شده در این ساعت، Caliber 114 است که در خود شرکت توسعه یافته که قابلیت ذخیره انرژی به مدت 10 روز را دارد.

Oris Aquis GMT Date

تجربه Oris با ساعت‌های جهانی به قرن بیستم بر می‌گردد. زمانی که ساعت Worldtimer در سال 1997 به علت مکانیزم منطقه زمانی پتنت شده به اولین ساعت دنیا تبدیل شد.

برای نمایش ساعت محلی در ساعت Auis GMT Date، از عقربه‌های بزرگ در مرکز صفحه ساعت استفاده می‌شود. ساعت منطقه زمانی دوم نیز با عقربه‌های باریک نشان داده می‎شود. این عقربه‌های باریک یک روز کامل را برای چرخیدن نیاز دارند. به علاوه برای منطقه زمانی سوم از زه قابل چرخش استفاده کنید. برای خواندن زمان منطقه دوم می‌توان از عقربه‌های 24 ساعته به راحتی استفاده کرد اما برای منطقه سوم باید دست را در جهتی نگه داشت که اعداد روی زه را بتوان خواند.

بند ساعت مورد بررسی ما آبی لاستیکی است که در 5 گام مختلف بسته می‌شوند. برای بستن بند ساعت نیز از قلاب استفاده می‌شود. این موضوع باعث می‌شود که ساعت بر روی دست نلغزد و این موضوع هم در خشکی و هم در آب مناسب است.

ساعت‌های Oris طوری طراحی می‌شوند که برای استفاده روزمره مناسب بوده و نسبت قیمت به عملکرد مناسبی دارند. در زیر به بعضی از مشخصات این ساعت نگاهی سطحی می‌اندازیم:

تولیدکننده: Oris. کشور سوئیس.

شماره مرجع: 01 798 7754 4135

عملکرد: ساعت، دقیقه، ثاینه در مرکز، منطقه زمانی دوم، زه چرخان برای منطقه زمانی سوم، نشانگر تاریخ.

کالیبر: Oris 798 که اتوماتیک بوده و به میزان 42 ساعت انرژی را در خود نگه می‌دارند. قطر کالیبر = 6/25 میلیمتر و ارتفاع آن = 10/4 میلیمتر است.

بدنه: بدنه فولادی ضد زنگ با قابلیت مقاومت تا عمق 300 متری آب.

بند ساعت: بند لاستیکی آبی

ابعاد: قطر = 52/43 میلیمتر، ارتفاع = 06/13، وزن = 130 گرم

قیمت: ساعت با بند لاستیکی مشکی (2.500 دلار)، با بند چرمی قهوه‌ای (2.550 دلار) و با بند فولادی ضد زنگ (2.700 دلار).

 

ذخیره انرژی تا 10 روز با Oris Aquis
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم