ساعتی برای تمام فصل‌ها

حالت مطالعه
ﺳﻪشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

اگر می‌خواهید در تمام فصل‌ها و برای همه اهداف از یک ساعت استفاده کنید، این ساعت Rolex Oyster Perpetual 39 است.

اگر شبیه من هستید، بعضی مواقع دوست دارید که ساعتی داشته باشید که بتوانید در تمام موقعیت‌ها بپوشید، چیزی که برای تمام فعالیت‌ها و با هر لباسی مناسب باشد و  دارای شخصیت باشد، باید بدانید ساعت Rolex Oyster Peroetual 39 در سال 2015 عرضه شد. طراحی آن تقریبا کامل است. دارای ظاهری زیبا، ظریف و اسپرت است که با لباس‌های رسمی نیز مناسب است. اندازه آن تقریباً برای مچ تمام دست‌ها مناسب است (39 میلمیتر).

عقربه‌های ساعت و نشانگر های 3، 6 و 9 دارای شبنما برای دید بهتر در تاریکی هستند.چون هیچ نمایشگر تاریخی وجود ندارد، باعث می‎‌شود تا صفحه کوچک به نظر برسد. در صورتی که بخواهید می‌توانید از مدل‌های Datejust  با ابعاد 36 و 41 میلیمتر استفاده کنید که دارای نشانگر تاریخ هم باشند.

این ساعت تا عمق 100 متری، در برابر فشار آب مقاومت است. همانطور که در قبل نیز گفته شد این ساعت برای فعالیت های ورزشی و استفاده روزمره مفید است. کالیبر موجود در این ساعت Caliber 3132 است. این کالیبر شبیه کالیبر Caliber 3135 با نمایشگر تاریخ است که در ساعت‌های Submariner و Datejust استفاده می‌شود.

حال کمی در مورد قیمت آن صحبت می‌کنیم. کمترین قیمت برابر با 5.700 دلار است. برای مدل Datejust 41 میلیمتری نیز می‌توانید 7.150 دلار پرداخت نمایید. اگرچه مفهوم یک و فقط یک ساعت یک افسانه است، با این وجود اگر مجبور به مالکیت فقط یک ساعت بودید، ساعت Oyster Perpetual 39 یک انتخاب مناسب است. در زیر به بعضی از مشخصات ساعت نگاه می‌اندازیم.

تولیدکننده: Rolex

شماره مرجع: 114300

عملکرد: ساعت، دقیقه، ثانیه

کالیبر: Caliber 3132 با قابلیت ذخیره انرژی به مدت 48 ساعت

بدنه: استیل ضد زنگ 904L

بند ساعت: بند استیل ضد زنگ 904L

ابعاد: قطر = 39 میلیمتر، ارتفاع = 11 میلیمتر، وزن = 131 گرم.

قیمت 5.700 دلار

 

ساعتی برای تمام فصل‌ها
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم