چرا مارادونا در هر 2 دستش ساعت مچی میاندازد؟

حالت مطالعه
ﺳﻪشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

احتمالا عکس های مارادونا فوتبالیست معروف و قدیمی را در جام جهانی 2018 دیده اید. در این عکس ها علاوه بر هیجانات و بروز احساسات واقعی مارادونا، نکته قابل توجه دیگر ساعت مچی های او بود که در همان زمان نیز برای همه سوال برانگیز شد، چرا مارادونا در هر 2 دستش یک ساعت مچی بسته است؟!

ابتدا این فرضیه بوجود آمد که او میخواهد تبلیغ کننده ساعت مچی هایش از برند هابلوت مدل Hublot Big Bang Maradona باشد که بصورت تولید محدود با امضای خودش عرضه شده.

اما این جواب قانع کننده نبود و طی بررسی هایی که انجام شد، نتیجه این کار فوتبالیست 59 ساله، نمایش زمان در 2 شهر مختلف بود!

طبق مطلب نوشته شده در روزنامه روسیا الیوم گفته شده:مارادونا اسطوره قدیمی فوتبال مدتی است که دو ساعت به دست می اندازد. یکی از این ساعت ها زمان آرژانتین را نشان می دهد و ساعت دیگر مخصوص کشوری است که مارادونا در آن به سر می برد.

این در صورتی است که دوستداران دنیای ساعت، معتقد هستند او میتوانست از یک ساعت مچی با قابلیت نمایش ساعت جهانی یا دو زمانه برای دانستن ساعت محلی و آرژانتین استفاده کند. همچنین بیشتر کار او را جلب توجه و مدگرایی می دانند.

ما هم توصیه می کنیم اگر شما شغل یا حرفه ی تجاری دنبال می کنید که مجبور هستید ساعت چند کشور را همزمان بدانید، از ساعت مچی هایی با ویژگی ساعت جهانی، دو یا چند زمانه استفاده کنید.
ساعت مچی های دو زمانه را در لینک زیر مشاهده کنید:

ساعت های دو زمانه


 

چرا مارادونا در هر 2 دستش ساعت مچی میاندازد؟
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم