ساعت مچی نیرودریایی فرانسه با طراحی جدید

حالت مطالعه
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

لونژین (Longines) بار دیگر برای زنده کردن طراحی یک ساعت به آرشیوش رجوع کرد. ساعت Longines Heritage Military Marine Natinale بر پایه ساعت انحصاری که در نیرویی دریایی فرانسه استفاده می‌شد، ساخته شده است. این ساعت رنگ و ظاهرش را از Longines 5574 قرض گرفته است. ساعت Longines 5574 در اواخر دهه 1940 در طول مأموریتهای غواصی کم عمق نیروی دریایی استفاده می‌شد. 

ساعت امروزی دارای بدنه‌ای با قطر 38.5 میلیمتر است. این عدد نسبت به مدل قبلی که دارای قطر 33.5 میلیمتری بود، افزایش داشت. در پشت ساعت قدیمی کلمه MN به نشانه Marine Natinale نوشته شده است. این در حالی است که در پشت ساعت جدید کل کلمه نوشته شده است. البته مشخصات دیگر ساعت نیز نوشته شده.

بر روی صفحه طلایی این ساعت، همانند مدل پیشین از کلمه LONGINES FAB SUISSE استفاده شده، کلمه آخر مخفف Farique Suisse (به معنای کارخانه سوئییسی) است. اعداد ساعت و عقربه‌ها دارای پوشش قهوه‌ای Super-LumiNova هستند. به علاوه عقربه‌های ساعت و دقیقه کمی بزرگتر از مدل‌های پیشین خود می باشند.

 

ساعت اصلی در سال 1947 به بازار عرضه شد و کالیبر آن Caliber 12.68N بود. این کالیبر در ساعت جدید با کالیبر اوتوماتیک Caliber L888.5 جایگزین شد با قابلیت ذخیره انرژی به مدت 64 ساعت.

ساعت Longines Heritage Military Marine Nationale (با شماره مرجع L2.833.4.93.2) دارای بند چرمی است و با قیمت 2.000 دلار به فروش می‌رسد. این ساعت در اواخر امسال به بازار عرضه می‌شود.

در زیر به بعضی از اطلاعات این ساعت اشاره می‌شود.

تولیدکننده: Longines Watch Co.

مدل: Heritage Military Marine Nationale

شماره مرجع: L2.833.4.93.2

کالیبر: Longines Caliber L888.5. این کالیبر اوتوماتیک بوده و قابلیت ذخیره انرژی به مدت 64 ساعت را دارا می‌باشد.

بند ساعت: بند چرم

ابعاد: قطر = 38.5 میلیمتر

قیمت: 2.000 دلار

 

ساعت مچی نیرودریایی فرانسه با طراحی جدید
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم