2 ساعت مچی جدید Montblacn

حالت مطالعه
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

مونت بلنک (Montblacn) دو مدل جدید به مجموعه 1858 اضافه کرد.

مدل‌های الهام گرفته از مدل‌های قدیمی Montblanc و مجموعه 1858 مسئولیت آوردن طراحی‌های ساعت Minerva (یک تولیدکننده قدیمی که در حال حاضر زیرمجموعه Montblanc است) به مخاطبین معاصر را بر عهده دارند. امسال نیز این برند پیشنهاداتش را در این زمینه گسترش داده است. برای این کار دو مدل جدید با صفحات آبی (ساعت اتوماتیک 1858 و کرونوگرافی 1858) به بازار عرضه شده است.

همانند ساعت‏های پیشین در مجموعه 1858، آخرین مدل، از ساعت‌های مچی کرنوگرافی نظامی دهه 1920 و 1930 الهام گرفته است و این رنگ آبی خاص نشانی از نماد یخی از Mont Blanc سوئیس است. Mont Blanc دومین قله بند در اروپا است و نام این برند نیز از این قله گرفته شده است.

کرونوگراف اتوماتیک 1858 دارای یک بدنه 42 میلیمتری از جنس استیل پولیش‌زده شده است. در اطراف این بدنه یک زه دو جهته منحصر به فرد قرار دارد. بر روی این زه نیز از 4 نقطه استفاده شده است.

در داخل بدنه ساعت، صفحه‎ای به رنگ آبی وجود دارد. در بخش بیرونی صفحه، یک حلقه دقیقه وجود دارد. که در هر 5 دقیقه اعداد بر روی آن نوشته شده است. فونت اعداد به کار رفته نیز Arabic هستند. دو صفحه فرعی نیز در این ساعت وجود دارد. یکی شمارنده ثانیه بوده و دیگر یک شمارنده سی دقیقه‎ای که به ترتیب در کنار ساعت‎های 9 و 3 قرار دارند. عقربه‎های ساعت طوری طراحی شده‎اند که نمایی سنتی به ساعت می‎دهند.

در درون این ساعت از کالیبر MB 25.13 استفاده شده است. این کالیبر قابلیت ذخیره انرژی به مدت 48 ساعت را دارد. جنس پشت بدنه ساعت نیز به نوعی است که ساعت می‎تواند تا 100 متر در زیر آب دوام بیاورد.

ساعت 1858 اتوماتیک نیز طراحی شبیه به کرونوگراف 1858 را دارد. این ساعت فقط کمی کوچک‌تر و ساده‎تر است. بدنه ساعت دارای قطر 40 میلیمتری است که از مدل کرونوگرافی کوچکتر است.

صفحه ساعت نیز ساده شده است.در لبه بیرونی حلقه‎ای وجود دارد که هر 5 دقیقه‎ برای روی آن اعداد با فونت Arabic نوشته شده است. 

درون این ساعت نیز کالیبر MB24.15 مشاهه می‏شود که قابلیت ذخیره انرژی به مدت 38 ساعت را دارد. این ساعت همانند مدل قبلی نیز قابلیت مقاومت تا عمق 100 متری آب را دارد.

قیمت ساعت کرونوگرافی در خرده‌فروشی‎ها برابر با 4.500 دلار و قیمت ساعت اتوماتیک برابر با 2.600 دلار می‏باشد.

 

2 ساعت مچی جدید Montblacn
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم