ساعت مچی کلاسیک مردانه برند جدید Freedom

حالت مطالعه
دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

بررسی ساعت Norqain Freedom 60 GMT و Freedom 60 39

ما در این مقاله نگاهی به Norqain و مجموعه Freedom این برند می‌اندازیم. این برند تازه و جدید سوئیسی دید مثبت بالا و رو به رشدی را جذب کرده است. بیشتر هیجانات و جذابیت‌های این برند مربوط به مدل‌های استیل ورزشی آن است. حال Norqain مجموعه Freedom مجبوب خود را با اضافه کردن دو طراحی جدید گسترده داده است. 

این دو طراحی جدید شامل 4 ساعت مچی جدید هستند. این ساعت‌ها عبارتند از Freedom 60 GMT با قاب 40 میلیمتری و Freedom 60 39 که همانطور که از نامش پیداست کمی کوچکتر از 39 میلیمتر است. این دو ساعت مچی، کوچکترین مدلها در مجموعه Freedom است. 2 میلیمتر کوچکتر از Freedom 60 و 3 میلیمتر کوچکتر از مجموعه محبوب Freedom 60 Chrono که در مقالات قبلی نیز به آن اشاره شده است. این دو ساعت برای جذب افراد بیشتر و همچنین درخواست طرفداران و خریداران این برند برای کاربرد GMT و ساعت مچی کوچکتر طراحی شده است.

Freedom 60 GMT

ساعت Freedom 60 GMT مدل جذاب‌تری نسبت به دیگر مدل هاست. این ساعت مچی مردانه در دو رنگ موجود است که یک مدل سنتی‌تر با بدنه استیل و صفحه مشکی، مدل دیگر نیز با بدنه نقرای و صفحه قهوه‌ای رنگ تولید شده. مدل برنزی به تداد محدود 300 عدد تولید شده است.همچنین این ساعت مچی کلاسیک قابلیت مقاومت تا عمق 100 متری آب (10 بار فشار هوا زیر آب) را دارد.

صفحه این ساعت شبیه به مدل‌های قبلی است. برای کاربرد GMT این ساعت از یک حلفه آنالوگ 24 ساعت روز/شب در مرکز ساعت استفاده میشود. به علاوه از یک نشانگر قرمز رنگ برای نمایش زمان ناحیه دوم استفاده می‏شود.

در داخل این ساعت از کالیبر ساخته شده در Norqain با نامه Caliber NN20/2 استفاده میشود. این کالیبر اتوماتیک بوده و قابلیت ذخیره انرژی به مدت 70 ساعت را دارد.

 

Freedom 60 39

دو محصول دیگر تحت لقای نام Freedom 60 39 شناخته میشود. این ساعت نیز در دو رنگ قابل مشاهده است. یک بدنه استیل و یک بدنه برنزی. بدنه استیل دارای یک صفحه ذغال سنگی است و بدنه برنزی دارای صفحه‌ای کرم رنگ. همانطور که در بالاتر ذکر شد، بدنه این ساعت دارای قطر 39 میلیمتری است. قطر این ساعت نیز برابر با 4/11 میلیمتر است. این بدنه تا عمق 100 متری (10 بار فشار هوا زیر آب) نیز ضد آب است.

کالیبر استفاده شده در این ساعت Caliber NN20/1 نام دارد. این کالیبر قابلیت ذخیره انرژی به مدت 70 ساعت را دارد.

قیمت ساعت Freedom 60 GMT برابر با 3.590 دلار و قیمت ساعت Freedom 60 39 برابر با 2.990 دلار است.

 

ساعت مچی کلاسیک مردانه برند جدید Freedom
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم