ساعت مچی جدید برند Yemaبا تولید محدود

حالت مطالعه
چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

بررسی ساعت مچی نسخه محدود Yema Superman Heritage 63 Limited Edition

در این مقاله و در این روز به دنبال بازدید دوباره با برند ساعت‌سازی فرانسوی Yema هستیم و از بین ساعت‌ مچی هایش ساعتی با ظاهری سنتی و قدیمی با نام Superman Heritage 63 Limited Edition را برای بررسی انتخاب کردیم. این ساعت مچی مردانه در تابستان امسال به بازار عرضه شده و موجی سریع در بین طرفداران Yema ایجاد کرد. این مدل از ساعتی در دهه 1960 الهام گرفته است و در روی ساعت علامت LeJour که نشانی از برند Yema در بازار آمریکا است به چشم می‌خورد.

با تمرکز بر روی این مدل، متوجه می‌شویم که بدنه ساعت مچی دارای ساختاری محکم و پولیش‌زده شده است همچنین دارای زه یک طرفه مشکی رنگ باریک است. 

بر روی صفحه این ساعت ما یک آرایش غیر معمول را مشاهده میکنیم. رنگ صفحه ساعت مشکی بوده و میزبان رنگ‏های سبز درخشان است.اعداد نوشته شده بر روی ساعت‌های 6، 9 و 12 با فونت Arabic میباشند، به علاوه یک صفحه نمایشگر تاریخ در کنار ساعت سه قرار دارد. 

کالیبر استفاده شده در این ساعت Selita SW200-1 نام دارد که این کالیبر اتوماتیک است و در درون آن از 26 جواهر استفاده شده است. این کالیبر قابلیت ذخیره انرژی به مدت 38 ساعت را دارد. ساعت ذکر شده در بالا تا عمق 300 متری آب (990 فوتی) ضد آب است.

مشابهت و تفاوت‌هایی بین این مدل و مدل قدیمی برقرار است. برای مثال ابعاد این ساعت از مدل‏هایی که در ماههای اخیر توسط این برند عرضه شده (42 میلیمتر و بزرگتر) کمتر می‌باشد. به علاوه طرح کلی ساعت دارای شباهت‌های زیادی با مدل قدیمی ساعت است. از طرف دیگر کیفیت ساعت امروزی نسبت به مدل قدیمی دارای بهبودهایی است. 

در واقعیت انتخاب بین ساعت جدید و مدل اصلی ساعت Superman Heritage که سال‌های پیش معرفی شد کار سختی به نظر میآید. 

در حال حاضر، ساعت مچی جدید Yema Superman Heritage 63 Limited Edition از طریق خود شرکت قابل پیش‌سفارش میباشد.  این ساعت به تعداد 1000 عدد و با ابعاد 39 و 41 میلیمتر به بازار عرضه می‌شود. قیمت این ساعت با بند لاستیکی برابر با 1.149 می‌باشد. در صورت استفاده از بند چرمی، مبلغ کمی افزایش یافته و به 1.199 دلار میرسد. البته نسخه با بند فولادی نیز به تعداد 500 عدد و قیمت 1.249 دلار به فروش می‌رسد.

 

ساعت مچی جدید برند Yemaبا تولید محدود
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم