3مدل جدید تگ هویر با الهام از ساعت های دهه 1970

حالت مطالعه
شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

تگ هویر (Tag Heuer) مدل‌های جدید Monaco  را با الهام از ساعت‌های با بند دهه 1970 به بازار عرضه کرد

مدل Monaco از برند Tag Heuer  پنجاهمین سالگردش را در سال 2019 جشن گرفت، با این وجود این ساعت‌ساز سوئیسی، این سالگرد را با عرضه کردن ساعتهای مچی کرونوگراف با شکل قاب مربع در سال 2020 (در 3 مدل مختلف) جشن گرفت. دو مدل از این سه مدل ارائه شده دارای بند استیل بوده و طراحی آن یادآور بندهای استفاده شده در دهه 1970 است.

ساعت مچی کرونوگراف Monaco Chronograph Heuer 39 mm Calibre Heuer 02 Automatic دارای دو مدل صفحه مختلف است. یکی به رنگ مشکی و دیگری به رنگ آبی با جزئیات سفید و قرمز. هر دوی این مدل‌ها دو صفحه فرعی خاص مربع شکل در کنار ساعتهای سه و نه دارند (برای نشان دادن ساعت و دقیقه سپری شده قابلیت کرنوگراف). یک شمارنده کوچک ثانیه و یک نمایشگر تاریخ نیز در بالای ساعت شش وجود دارد، علاوه بر اینها یک عقربه ثانیه کرونوگراف با رنگ قرمز نیز در مرکز ساعت وجود دارد. مدل سوم این ساعتها دارای صفحه مشکی و بند چرمی است.

بدنه این ساعت مچی تگ هویر از جنس استیل ضد زنگ می‌باشد. هر سه مدل ساعت به صورت مربعی بوده و دارای ابعاد 39 میلیمتری می‌باشند که به موتوری با کالیبر اتوماتیک Heuer 02 مجهز شده اند. این کالیبر در فرکانس 28,800 bph نوسان کرده و قابلیت ذخیره انرژی به مدت 80 ساعت را دارا میباشد. این کالیبر به مکانیزم کرونوگرافی column wheel driven مجهز شده است. این نوع کالیبر اولین بار است که در ساعتهای Monaco به چشم میآید.

البته نکته اصلی در مورد این ساعت‌ها بند استیل ضد زنگ آن‌ها می‌باشد. این بندها برای اولین بار است که در حدود 20 سال اخیر در ساعت‌های Monaco استفاده شده است. این ساعت از اتصال H شکلی استفاده میکند که در ساعت‌های Monaco اوایل دهه 1970 استفاه میشد.

همانند نسلهای پیشین، این بند از lugهای ساعت پهن‌تر بوده تا بتواند وزن راحت را تحمل کرده و راحتی بیشتری را برای دست به ارمغان بیاورد. 

قیمت این ساعت با بند استیل برابر با 6.750 دلار و با بند چرمی برابر با 6.350 دلار میباشد.

 

3مدل جدید تگ هویر با الهام از ساعت های دهه 1970
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم