نسخه محدود ساعت مچی نظامی برمونت

حالت مطالعه
شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

برمونت (Bermont) مجموعه ساعتی نیروهای مسلح (Armed Forces) خود را با نسخه جدید Broadsword Bronze توسعه داد

حدود سه هفته پیش، Bermont آخرین نسخه‌هایش از مجموعه Armed Forces را فاش کرد. در این نسخه‌ها، سه ساعت از ساعت Broadsword با بدنه برنزی به بازار عرضه شد. ساعت‌های Broadsword Bronze همان طراحی نسخه‌های استیل را دارند و با سه صفحه با رنگ‌های متمایز به بازار عرضه می‌شوند. این ساعت‌ها اولین گام این برند برای ورود به حوزه ساعت‌سازی برنزی است. 

نسخه اصلی Broadsword با الهام از ساعت‌های Dirty Dozen مربوط به دوران جنگ جهانی اول ساخته شده است. این ساعت‌ها توسط 12 برند مختلف برای ارتش بریتانیا ساخته می‌شدند. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که برند Bermont از ابتدای تأسیسش (سال 2002) به دنبال ساخت مجموعه رسمی برای ارتش بریتانیا بود و از این رو با وزارت دفاع این کشور همکاری کرد تا مجموعه Armed Forces در سال 2019 وارد بازار شد.

با مدل‌های محکم Broadsword Bornze، برمونت علاقه‌اش را به مدلهای قدیمی نشان داده است. اگرچه برنز یکی از موادی است که در صنعتی امروزی ساعت‌سازی بسیار محبوب است، برمونت در استفاده از این ماده بیان می‌کند که برنز در ساعت‌های نظامی در گذشته (به خصوص خصوص در بخش مهندسی دریایی (به علت مقاومت خوردگی بالا در برابر آب شور)) استفاده زیادی داشت. سه ساعت عرضه شده دارای سه صفحه با رنگ‌های قهوه‌ای، آبی و طوسی هستند.

بدنه این ساعت‌ مچی به قطر 40 میلیمتر است، به علاوه این ساعت‌ تا عمق 100 متری ضد آب (10 بار فشار هوا زیر آب) می‌باشد. اعداد استفاده شده در این ساعت همگی دارای فونت Arabic هستند، یک نمایشگر کوچک تاریخ نیز در کنار ساعت 3 موجود می‏باشد. یک صفحه فرعی نشان‌دهنده ثانیه نیز در بالای ساعت 6 مشاهده می‏شود. عقربه‌های ساعت نیز برنزی هستند.

در درون ساعت از موتور اتوماتیک BE-95-AV استفاده می‌شود که قابلیت ذخیره انرژی به مدت 38 ساعت را دارد. قیمت این ساعت در آمریکا برابر با 3.775 دلار می‏باشد.

 

نسخه محدود ساعت مچی نظامی برمونت
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم