ساعت مچی کرنومتر دار با الهام از گذشته

حالت مطالعه
شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

بررسی ساعت برنده جایزه با نام Streamliner Flyback Chronograph Automatic Funky Blue از برند H. Moser & Cie

هفته گذشته، H. Moser & Cie، با مدل مبتکرانه Streamliner جایزه امسال را در دسته ساعت های کرنوگراف در مراسم 2020 Grand Prix d’Horlogerie de Genève برای خود کرد. این هفته، برند مستقر در Schaffhausen ساعت جدیدش را معرفی کرد.

این ساعت مچی نام خود را از قطارهای سریع‌السیر دهه 1920 و 1930. این قطارها به خاطر منحنی‌های ایرودینامیک و گردش معروف بود. برند Moser بیشتر شهرت خود را مدیون کدهای طراحی است که به آنها معروف است (یعنی همان سادگی در بیرون و پیچیدگی در داخل). موزر (Moser) ساعت Streamliner (اولین ساعت مچی کرونوگرافیش) را نیز با همین فلسفه وارد بازار کرده است. در این ساعت کرونومتر به جای اینکه از طریق صفحات فرعی خوانده شود بر روی صفحه اصلی قابل خواندن است.

بدنه این ساعت شکل کوسنی شکل داشته و قطر آن برابر با 42.3 میلیمتر و با ضخامت 14.2 میلیمتر است. این ساعت تا عمق 120 متری ضد آب است و این میزان به اندازهای کافی است که افراد برای شنا از آن استفاده کنند.

تاج این ساعت در کنار ساعت 4 قرار دارد همچنین دکمه‌های کرونوگراف نیز در کنار ساعت‌های 2 و 10 قرار دارند. 

در صفحه ساعت دو عقربه قرمز و سفید (با پوشش رادیوم) قرار دارند، عقربه رادیومی برای دیدن دقیقه سپری شده و عقربه قرمز رنگ برای مشاهده ثانیه سپری شده کاربرد دارد. در روی ساعت 12 نیز به جا عدد 12 عدد 60 نوشته شده که ظاهر کرونومترهای دهه 1960 و 1970 را زنده میکند. بر روی عقربه‌های ساعت نیز از پوشش Super-LumiNova استفاده شده است.

کالیبر استفاده شده در این ساعت Caliber HMC 902 نام دارد که این کالیبر اتوماتیک بوده و قابلیت ذخیره انرژی به مدت 54 ساعت را دارد.

 

قیمت ساعت Moser Streamliner Flyback Chronograph Automatic Funky Blue برابر با 43.900 دلار در خرده‌فروشی‌ها و وب سایت شرکت قابل معامله است.

 

ساعت مچی کرنومتر دار با الهام از گذشته
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم